Lankytinos vietos Mančesteryje

Keliamės į Angliją ir vieną iš svarbiausių šios šalies miestų – Mančesterį. Norėtume trumpai Jus supažindinti su svarbiausiomis ir žinomiausiomis miesto lankytinomis vietomis. Daugiau informacijos apie jį rasite anksčiau paskelbtame straipsnyje (http://pigiausiskrydziai.lt/mancesteris/).

Lankytinos vietos Mančesteryje, Mančesterio kanalas

Lankytinos vietos Mančesteryje

Mančesteryje galima išvysti vieną iš didžiausių pasaulyje esančių įvairių garo mašinų kolekciją. Taip pat mieste yra City Art Galleries, kur eksponuojami britų ir kitų pasaulio šalių meno kūriniai. Su Mančesterio pramonės raida Jus supažindins Mančesterio mokslo ir pramonės muziejus.

Čia taip rasite ir Mančesterio Policijos muziejų, kuris buvo atidarytas 1981 metais. Jame galima išgirsti įvairiausių įdomių pasakojimų bei pamatyti įvairių ekspoantų.

Liaudies istorijos muziejus yra vienas unikaliausių muziejų mieste, kuriame nukeliausite į įvairius istorijos laikotarpius bei susipažinsite su jų tradicijomis ir pan.

Miestui ypač svarbus Mančesterio laivybinis kanalas, kuris jungia miestą su Airijos jūra. Kanalas atidarytas XIX amžiuje ir kadaise jis turėjo ypač svarbią reikšę pramonei. Dabar jo reikšmė neabejotinai sumažėjusi, nes kanalas nepritaikytas šiuolaikinimas jūriniams laivams.

Lankytinos vietos Mančesteryje, Centrinė biblioteka

Nei vienas turistas neišvažiuos iš miesto, neaplankęs įspūdingosios Mančesterio katedros ir Karališkosios pinigų keityklos.

Mančesteris pripažintas muzikaliausiu miestu Jungtinėje Karalystėje. Kiekvienas muzikos mylėtojas turėtų žinoti, kad šis miestas laikomas muzikos krypties, vadinamos „medčesteriu“, gimtine.

Tačiau labiausiai Mančesterį garsina futbolas, kuriame yra net du garsūs futbolo klubai – Manchester United ir Manchester City, tad visiems šio žaidimo sirgaliams ir mėgėjams bent kartą derėtų atvykti į šį miestą ir stebėti čia vykstančias futbolo varžybas ypač gerai įrengtuose aikštynuose.

Šis Anglijos miestas yra atviras kiekvienam norinčiam jį aplankyti, o lankytinos vietos Mančesteryje tikrai vertos Jūsų dėmesio bei laiko.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Man%C4%8Desteris

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *