Lankytinos vietos Maroke

Šį kartą keliausime į valstybę, esančią Šiaurės Vakarų Afrikoje, kurios krantus skalauja Atlanto vandenynas ir Viduržemio jūra. Ar jau atspėjote, apie ką kalbėsime? Taip, tai Marokas ir jo pačios įspūdingiausios lankytinos vietos.

Lankytinos vietos Maroke

Lankytinos vietos Maroke

  • Rabatas – tai Maroko sostinė, kuri įsikūrusi šalia Atlanto vandenyno. Kai kur ji vadinama Imperatoriškuoju sodo miestu, kurioje būtina aplankyti mediną,  Archeologijos muziejų ir pamatyti jo Romos bronzos amžių menančius eksponatus, taip pat užsukite į Rūmų muziejų, pastatytą XVII amžiuje, Andalūzijos sodus, Udajo tvirtovę, Hasano bokštą ir mečetę, Muhamedo V mauzoliejų, pasižvalgykite po miestelio Šela griuvėsius ir Mešuarą (teritorija, supanti karališkuosius rūmus).
  • Sachara – tai dykuma, plytinti nuo Nilo iki Atlanto vandenyno ir yra laikoma kaip pati didžiausia pasaulyje. Ji ne tik didžiausia, bet ir karščiausia pasaulio dykuma, kurią lietus užklumpa tik kas kelis metus ir trunka vos kelias minutes.
  • Kasablanka – kadaise buvusi maža berberų gyvenvietė dabar gali didžiuotis šalies verso sostinės titulu. Tai didžiausias Maroko miestas, kuriame galima rasti Jungtinių Tautų aikštę, Mohamedo V aikštę, Karališkųjų rūmų prieigas, Habu kvartalą, Anfos gyvenamąją zoną, Ain Djabo pajūrio kelią su daugybę restoranų ir baseinų. Taip pat nemažai dėmesio pritraukia Sacre Coeur katedra, kuri yra laikoma vienu iš geriausių prancūzų laikotarpio architektūros pavyzdžių. Lankydamiesi Kasablankoje, užsukite ir į Dailės vilą, kurioje turėsite galimybę pasižvalgyti po Maroko dailės anomalijas.
  • Trečias pagal dydį Maroko miestas yra Marakešas, kai kada vadinamas Raudonąja oaze. Tai miestas su begale gražių aikščių, kuriose vyksta akrobatų, būgnininkų ar kitų artistų pasirodymai. Taip pat Marakeše yra Jusufi ben Tašfino mauzoliejus, Auksinių obuolių mečetė, Bachijos rūmai, Berto Flinto muziejus ir daug kitų įdomių lankytinų objektų.

Kaip matote, lankytinos vietos Maroke yra gana įvairios ir atitinkančios įvairiausių turistų skonį, belieka pasirūpinti su kelione susijusiais formalumais ir nepamiršti geros nuotaikos: puikios atostogos Maroke – garantuotos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *