Lankytinos vietos Meksikoje

Šiandien kviečiame į trumpą pažintį su Šiaurės Amerikoje esančia Meksika. Apžvelgsime geriausiai žinomas lankytinas vietas bei svarbiausius kultūrinius ir istorinius objektus.

Lankytinos vietos Meksikoje

Lankytinos vietos Meksikoje

Daugiausiai lankytojų pritraukia šalies sostinė Mechikas. Tai ne tik kultūrinio, bet kartu ir politinio bei ekonominio gyvenimo centras. Mechikas laikomas vienu iš gražiausių miestų, garsėjančiu savo plačiais bulvarais, prabangiais pastatais, rūmais bei prižiūrėtais parkais, o vaikščiodami miesto gatvėmis pasijausite lyg Niujorke arba Paryžiuje. Sakoma, kad Mechikas atspindi gyvąją civilizacijų istoriją. Jame galima rasti daugiau nei 1400 architektūros ir istorijos objektų ir apie 100 įvairiausių muziejų. Šalia miesto siūloma užsukti į seniausias Teotichuakano actekų Saulės ir Mėnulio piramides.

Kitas dažnai lankomas miestas – Tasko. Šis miestas dažnai vadinamas romantiškiausiu ir patraukliausiu miestu, kurio juvelyrai pripažįstami kaip vieni talentingiausių pasaulyje. Vaikščiodami Tasko gatvėmis, rasite gausybę parduotuvėlių, kuriuose siūloma įsigyti gražiausių ir įvairiausių sidabro dirbinių.  Taip pat rekomenduojame aplankyti istorijos, religinio meno bei archeokogijos muziejus. Lankytojų laukia ir nepakartojamo grožio katedra.

Jei Jus domina šventyklos, būtinai užsukite į Palenkę, buvusią majų visuomenės centru. Turistai miniomis plūsta į senovinius rūmus, Saulės, Užrašų ir Kryžiaus šventyklas. Užrašų šventykla vadinamas antkapinis paminklas, kuris savo grožiu prilygsta Egipto piramidėms. Šventyklos vidurys – Palenkės valdovo Pakalio laidojimo kripta. Palenkės mieste taip pat yra vienas didžiausių archeologijos paminklų Meksikoje – tai Čičen Itca.

Visame pasaulyje gerai žinomas Karibų jūros pakrantėse esantis kurortas Kankunas. Per pastaruosius kelis dešimtmečius šis miestas nuo žvejybinio miestelio pakilo iki turizmo centro titulo. Poilsiautojai dienų dienas praleidžia smėlėtuose paplūdimiuose, mėgaujasi prabangių viešbučių teikiamais malonumais bei lankosi prabangiuose restoranuose, užmezga pažintis šiuolaikinėse diskotekuose ir naktiniuose baruose. Tiems, kas mėTiems, kas mėgsta apsipirkinėti, siūloma apsilankyti Kukulkan Plaza prekybos centre, kuriame įsikūrusios net 250 įvairiausių parduotuvių.

Tai tik keli Meksikos miestai bei jų lankytinos vietos, tad nepraleiskite progos pakeliauti po įvairialypę Šiaurės Amerikos respubliką bei pasimėgauti jos teikiamais malonumais.

Naudingos nuorodos

http://www.visitmexico.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *