Lankytinos vietos Milane

Aplankę Romą, toli nenuklyskime – keliaukime į antrą pagal dydį Italijos miestą Milaną. Jis yra svarbiausias šiaurinės Italijos miestas ir yra įsikūręs turtingiausiame ir tankiausiai gyvename šalies regione, Lombardijoje. Po Romos, jis laikomas vienu iš svarbiausiųjų Italijos ekonomikos ir kultūros centru. Pažvelkime, ką galima išvysti Milane?

Lankytinos vietos Milane

Lankytinos vietos Milane

Milane yra įkurta nemažai universitetų, taip pat garsusis teatras La Scala. Aplankyti galima daugybę įvairių muziejų, Sant’Ambrogio bažnyčią, gotikinę katedrą, Castello Sforzesco pilį bei Santa Maria delle Grazie vienuolyną, kuirame rasite garsiąją Leonardo da Vinčio „Paskutiniąją vakarienę“.

Breros rūmai. Šiuose rūmuose kadaise buvo įsikūrusi viena iš vertingiausiųjų, jeigu ne pati svarbiausia, Italijos paveikslų galerija, kurioje eksponuoti Lombardijos ir Venecijos mokyklų dailininkų meno kūriniai.

La Scala. Tai teatras, kuris buvo pastatytas Šv. Marijos della Scala bažnyčios vietoje. Čia statomos įvairios kamerinės operos, veikia muziejus, o šalia pastato galima pamatyti paminklą Leonardui Da Vinčiui.

Sforcų pilis. Tai XIV amžiuje pastatyta pilis, kurią sudaro rūmai, pagrindiniai vartai ir daugybė vidaus kiemelių. Galima teigti, kad ši pilis yra viena iš prašmatniausių ir įspūdingiausių visoje Italijoje. Lankydamiesi šioje vietoje, galėsite užeiti į dailės muziejų ar pinakoteką.

Milano katedra. Šioje katedroje, esančioje miesto centre, liftu galima pakilti ant nuostabios bažnyčios stogo, papuošto 2245 skulptūrų. Katedroje išvysite ir paauksuotą vario Madoniną – Dievo Motinos statulą.

Sant Ambrogio. Tai Šv. Amraziejaus romaninio stiliaus bazilika, kuri Milane stovi jau nuo X amžiaus. Joje palaidotas pats Šv. Ambraziejus.

Paminėjome kelias svarbiausias lankytinas vietas Milane, tad jeigu norite savo akimis išvysti įspūdingus istorinius bei kultūrinius paminklus, nuostabiąją miesto architektūrą, aplankykite šį įspūdingą Italijos miestą.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Milanas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *