Lankytinos vietos Nairobyje

Šiandien kviečiame visus keliautojus susipažinti su Kenijos sostine, Nairobiu, ir trumpai apžvelgti keletą svarbiausių šio miesto lankytinų vietų.

 

Lankytinos vietos Nairobyje

Lankytinos vietos Nairobyje

 

Šis Kenijos miestas nėra gausiai lankomas turistų, dažniausiai jie aplenkia šį miestą ir keliauja į įvairius nacionalinius parkus ar tiesiai prie vandenyno. Nors pats miestas mažai turi ką pasiūlyti smalsiam keliautojui, šalia jo galima aplankyti įspūdingą nacionalinį parką. Šiame parke saugoma apie 80 rūšių gyvūnų ir net 500 rūšių paukščių. Čia galima išvysti žirafų, gepardų, raganosių, pelikanų, krokodilų, o taip pat zebrų ir stručių.

 

Jeigu Jus domina Kenijoje gyvenančių genčių gyvenimu, apsilankykite „Bomas of Kenya“. Čia pamatysite įvairių etninių grupių namukus bei galėsite sudalyvauti įdomiuose renginiuose, kuriais stengiamasi supažindinti su genčių tradicijomis, šokiais ir dainomis.

 

Skaniai ir pikantiškai papietauti siūlo „Carnivore“ restoranas, kurio meniu galima rasti krokodilienos, kupranugario ar stručio mėsos patiekalų. Kituose miesto restoranuose vyksta įvairiausi šou, tad laukdami užsakyto maisto, neturėsite laiko, kada nuobodžiauti.

 

Išvažiavus už miesto ir įveikus 150 km atstumą galima smagiai praleisti laiką prie Nauvasha ežero, kurio pakrantėse gyvena net 400 įvairiausių rūšių paukščiai. Taip pat siūloma persikelti valtimi į pusiasalį ir ten praleisti popietę, stebint žvėrių gyvenimą. Šioje vietoje buvo filmuojama daugybė garsių filmų, tokių kaip „Lara Kroft kapų plėšikė“ ar „Gimusi laisva“, o didžioji dalis gyvūnijos, kurią galima čia išvysti, yra atvežta filmavimo metu.

 

Netoliese galima aplankyti Pragaro vartų nacionalinį parką. Norint pamatyti visas parko grožybes, galima tiesiog išsinuomoti dviratį, su kuriuo kelionė trūks apie pora valandų. Pravažiuojant galėsite grožėtis besiganančiais zebrais ar susitikti su viena kita smalsia beždžione ar tiesiog pailsėti nuo žmonių ir pabūti gamtoje. Nacionalinis parkas yra visiškai saugi vieta visai šeimai ir net nebūtina visą laiką gamtos stebėti iš mašinos – čia nėra jokių plėšrūnų, kurie gali kelti Jums pavojų.

 

Tai bene svarbiausios lankytinos vietos Nairobyje ir šalia jo, todėl jei norite pažinti Afrikos gamtą ar jos genčių gyvenimą, apsilankykite šiame pasaulio krašte ir patirkite nuostabių nuotykių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *