Lankytinos vietos Nicoje

Kol kas palikime Ukrainą ir keliaukime į Prancūziją bei aplankykime miestą, esantį Viduržemio jūros pakrantėje, – Nicą. Ji laikoma vienu didžiausių Žydrosios pakrantės kurortiniu centru, kuriam būdingas ypatingai švelnus klimatas. Norėtume pakviesti Jus į trumpą kelionę po įdomiausias lankytinas vietas Nicoje.

Lankytinos vietos Nicoje

 Lankytinos vietos Nicoje

 

Viena labiausiai turistų lankomų vietų netoli Nicos – St. Paul de Vence miestelis. Didelė jo dalis jau restauruota, bet daugelis jo gatvių ir pastatų vis dar yra autentiški, o tai reiškia – viduramžių laikų. Čia galima rasti XVI amžiaus des Penitents vienuolyną, de Saint – Paul istorijos muziejų bei viduramžių laikų Le Donjon bokštą, kuriame kadaise buvo įsikūręs kalėjimas. Taip pat yra urnos formos fontanas, Rue Grand gatvelė bei Boulė aikštė, kurioje yra puiki kavinė – mėgstama pasimatymų vieta.

 

Nicoje yra Massena muziejus, kuris buvo įkurtas XIX amžiuje ir siūlo susipažinti su miesto istorija nuo XIX amžiaus pradžios iki Antrojo pasaulinio karo. Tai žavinga kelionė, kurios metu pažinsite monarchų gyvenimą, įvairių tautybių paveldą, turizmo atsiradimo užuomazgas ir pan.

 

Puikią meno kūrinių kolekciją išvysite Musee des Beaux – Arts. Čia rasite ne tik nuostabius paveikslus, bet ir skulptūrų parodą.

 

Būtinai raskite laiko nueiti prie Place Massena fontano, kuris stovi pačiame miesto centre. Toje pačioje aikštėje išvysite ir elegantiškų pastatų, kurie visi nudažyti ryškia raudona spalva, o taip pat tai yra ir Nicos verslo bei prekybos rajonas.

 

Bene daugiausia turistų pritraukia Nicos paplūdimys, kuris driekiasi tik 4 km nuo oro uosto. Jis visada pilnas linksmai nusiteikusių žmonių, kuriuos čia traukia ne tik saulės šiluma bei gaivus vanduo, bet ir daugybė kitų pramogų ir viliojančios pažintys.

 

Taigi šiame straipsnyje pateikėme kelias lankytinas vietas Nicoje, o jeigu norite praleisti puikias atostogas bei pasisemti neišdildomų įspūdžių, būtinai aplankykite šį miestą ir tikrai nenusivilsite čia prabūtu laiku.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Nica

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *