Lankytinos vietos Novosibirske

Šiandien mūsų svetainės lankytojai yra kviečiami aplankyti Rusijos miestą – Novosibirską bei susipažinti su įdomiausiomis jo lankytinomis vietomis, kurias kasmet aplanko tūkstančiai turistų iš viso pasaulio.

 

Lankytinos vietos Novosibirske

Lankytinos vietos Novosibirske

 

Kelionę po Novosibirską galima būtų pradėti nuo Operos ir baleto teatro, kuris yra didžiausias visoje Rusijoje. Taip pat mieste yra dramos, lėlių, jaunimo teatrai, filharmonija, cirkas, kultūros galerija ir t.t.

 

Miesto centre Jūs pamatysite Lenino statulą, kuri stovi šalia daugybės šiuolaikinių skulptūrų ir tiesiai priešais Novosibirsko valstybinį akademinį Operos ir baleto teatrą.

 

Puiki pramoga visai šeimai – Novosibirsko zoologijos sodas, kuris įsikūręs natūraliai miškingoje vietovėje ir yra vertinamas visame pasaulyje. Čia rasite daugiau nei 11 000 egzotinių gyvūnų bei net 4000 jų rūšių. Neabejotinai įspūdį paliks didžiosios katės, tarp kurių yra baltieji tigrai, Sibiro tigrai, Afrikos liūtas ir pan. Kasmet šis zoologijos sodas pritraukia apie milijoną smalsių turistų.

 

Novosibirske stovi nuostabi katedra – tai Kristaus žengimo į dangų katedra, kurią puošia aukso kupolai, o jos viduje rasite įvairių papuošimų, apšviestų natūraliu apšvietimu.

 

Nuo XIX amžiaus mieste stovi ir Aleksandro Nevskogo katedra, kuri buvo suplanuota pagal Bizantijos architektūros stilių. Kaip matote straipsnio nuotraukoje, katedra yra pastatyta iš raudonų plytų ir yra viena svarbiausių istorinių miesto akmeninių pastatų. Čia Jus stebins paauksuoti kupolai, galingas bei tvirtas mūras ir specialiose freskos.

 

Daug gražių rankų darbo lėlių ir senovinių marionečių galima rasti Novosibirsko regioniniame lėlių teatre. Ši vieta veikia ne tik kaip puikus muziejus, bet kaip ir teatras, kuriame nuo 1930 – ųjų metų vis dar rengiami įvairiausi spektakliai.

 

Mieste yra nemažai muziejų, kurie gali pateikti daugybę informacijos įvairiomis temomis, pavyzdžiui, Sibiro istorijos ir Rusijos meno Kraštotyros muziejus yra užpildytas religinėmis vertybėmis bei turi daugiau nei 200 000 artefaktų. Valstybinis meno muziejus pilnas paveikslų ir skulptūrų tiek iš Rusijos ir Sibiro, tiek ir iš visos Europos.

 

Norint pasiekti pagrindines turistų lankomas vietas, rekomenduojama naudotis Novosibirsko metro tinklu.

 

Tai tik kelios lankytinos vietos Novosibirske, o jeigu norite apie jį sužinoti daugiau ir savo akimis išvysti visas grožybes, keliaudami po Rusiją, užsukite į šį miestą ir tikrai nenusivilsite.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *