Lankytinos vietos Porte

Keliaukime į Portugaliją ir aplankykime miestą, esantį šalies šiaurėje – Portą. Tai antrasis pagal dydį miestas Portugalijoje ir jame yra tarptautinis oro uostas. Norėtume trumpai supažindinti mūsų svetainės lankytojus su svarbiausiomis lankytinomis vietomis Porte.

Lankytinos vietos Porte

Lankytinos vietos Porte

Aplink Portą galima rasti daugybę pramogų, tačiau daugelis jų priklauso nuo sezono. Vasaros metu Portas traukia turistus, mėgstančius saulės karštį ir smėlėtus paplūdimius, kurių čia tikrai netrūksta.

Tačiau Porte galima ne tik ilsėtis ir pramogauti auksiniuose paplūdimiuose. Čia galima suorganizuoti puikią kelionę ir aplankyti daugybę bažnyčių bei katedrų, kurios išsidėsčiusios po visą miestą, arba užsukti į įdomius muziejus, kurie reprezentuoja miesto istoriją. Taip pat Portas siūlo aplankyti meno galerijas, kuriose gausu geriausių meno kūrinių bei pasimėgauti labai įspūdinga ir įvairia architektūra, sutinkama kiekviename žingsnyje.

  • Verta apsilankyti Porto katedroje, kuri buvo pastatyta XII amžiuje pagal romėnų stilių. Katedros vidus pilnas nuostabių paveikslų, taip pat sidabrinių detalių, o centre stovi Jono koplyčios altorius. Šalia pietinio bokšto galima pamatyti išgraviruotus akmenis.
  • Porte yra vienas iš nedaugelio neblogai išsilaikiusių Viduramžių pastatų – So Francisco bažnyčia. Jos interjeras išmargintas medžio raižiniais.
  • Nepakartojamas ir daug turistų pritraukiantis yra Dom Luis I tiltas, kuris mieste stovi nuo XIX amžiaus. Tai stulbinantis 45 metrų aukščio tiltas, nuo kurio atsiveria nuostabi panorama.
  • Nebūsite nusivylę ir muziejų siūlomais eksponatais. Čia rasite ir Porto vyno muziejų, Porto karo muziejus, kuriame saugoma lengvųjų ginklų kolekcija, karinė įranga, uniformos ir sunkioji artilerija. Architektūros ir interjero dizaino mėgėjai galės aplankyti Quinta da Macieirinha muziejuje.
  • Porte galima ypač aktyviai praleisti laiką naktiniuose klubuose bei kavinėse.
  • San Pedro teatras pastatytas pagal portugalų neoklasikinį stilių ir yra laikomas vienu gražiausiu pastatų Portugalijoje.

Tai tik kelios lankytinos vietos Porte, todėl nepraleiskite progos apsilankyti šiame Portugalijos mieste ir gerai praleisti laiką.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *