Lankytinos vietos Portugalijoje

Šį kartą kviečiame savo skaitytojus į kelionę po Portugaliją ir įdomiausias jos lankytinas vietas. Jeigu planuojate keliauti į šią šalį, Jums pravers susipažinti su labiausiai turistus traukiančiais Portugalijos objektais.

Lankytinos vietos Portugalijoje

Lankytinos vietos Portugalijoje

Kasmet milijonai turistų peržengia didžiausios bažnyčios ir vienuolyno Portugalijoje – Alkobaca vienuolyno – slenkstį. Šis istorinis ir kultūrinis šalies objektas laikomas pirmuoju gotikos pastatu visoje šalyje: vienuolynas buvo pastatytas 1223 metais. Vos išvydęs dienos šviesą, Alkobaca vienuolynas tapo vienu iš svarbiausių viduramžių religinių centrų. Ši vieta įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir yra bene labiausiai lankoma visoje Portugalijoje.

Kita nemažiau intriguojanti ir daugybę įspūdžių žadanti vieta – Belemo bokštas (Torre de Belem). Šis bokštas laikomas vienu iš Lisabonos simbolių, kuris turėtų priminti apie istorinius jūrininkų atradimų žygius. Jo statybos vyko XVI a. pradžioje, o mūsų dienomis bokštas prmena tvirtovę, kurią puošia įvairios detalės, dantytos sienos bei Dievo Motinos skulptūra, kuri palydi jūreivius į keliones.

Keliaudami po Portugalija, nepamirškite aplankyti Douro upės slėnį, kuriame auginamos sultingos vynuogės, skirtos portveino gamybai. Portveinas – tai vyno ir brendžio mišinys, kuris patenką į labiausiai Portugaliją garsinančių produktų sąrašo viršų. Be vynuogių čia dar auginami alyvmedžiai ir migdolai.

Portugalijoje taip yra vienas iš svarbiausių katalikų piligrimystės centras – Fatima, kurią galima rasti už keliasdešimt kilometrų nuo Leirijos. Ši vieta garsėja stebuklais, tokiais kaip Mergelės Marijos pasirodymu. Po šio įvykio popiežius paskelbė Fatimą piligrimystės vieta, kurioje iškilo bažnyčia su 65 metrų aukščio bokštu. Fatimoje yra ir kita, modernesnė bažnyčia – tai Šventosios Trejybės bazilika.

Nors tai tik kelios lankytinos  vietos Portugalijoje, akivaizdu, kad nusprendus aplankyti šią šalį, laiko nuobodžiauti tikrai neatsirastų, tad belieka suplanuoti savo kelionę ir pradėti domėtis pigiausiais keliavimo būdais.

Naudingos nuorodos

http://www.visitportugal.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *