Lankytinos vietos Reikjavike

Keliaukime į Islandiją ir aplankykime miestą, esantį šalies pietvakariuose, Islandijos valstybės sostinę bei jos miestą – Reikjaviką. Norėtume trumpai Jus supažindinti su svarbiausiomis jo lankytinomis vietomis .

 

Lankytinos vietos Reikjavike

Lankytinos vietos Reikjavike

 

Reikjavikas yra labai švarus, patrauklus miestas, apsuptas nuostabiu kraštovaizdžiu. Mieste visada atsiras veiklos ir daugybė galimybių smagiai ir įdomiai praleisti laiką. Norėdami, kad Jūsų kelionė būtų pripildyta puikių įspūdžių, o laikas neprabėgtų veltui, galima užsisakyti daugybę įvairiausių ekskursijų, kurių metu gausite galimybę pažinti šį miestą.

 

Ekskursiją po Reikjaviką galima pradėti nuo Keflaviko tarptautinio oro uosto važiuojant į Blue Lagoon,o važiuodami galėsite grožėtis puikiu Islandijos kraštovaizdžiu. Blue Lagoon yra puiki vieta atsipalaiduoti po ilgai trukusios kelionės ir pasimėgauti SPA procedūromis. Šis unikalus SPA kompleksas yra populiari atrakcija Islandijoje, tiek vietos gyventojams, tiek ir šalies lankytojams.

 

Taip pat galima užsisakyti jodinėjimo paslaugas, kurios metu eikliausi žirgai Jus nukels į nepakartojamus Reikjaviko priemiesčius.

 

Puikiai laiką praleisti ir paskyrę pusdienį pasivaikščiojimui aplink miesto centrą, kurio metu išvysite daug įdomių dalykų. Čia nemažai universalių ir aukštos kokybės parduotuvių bei restoranų ir kavinių. Miesto centre galima pamatyti ir gigantišką Islandijos žemėlapį.

 

Reikjavike yra trys pagrindiniai prekybos centrai: Laugavegur shopping street, Kringlan Mall ir Smaralind Mall. Šiuose prekybos centruose galima apsipirkti tiek gerai žinomų firmų, tiek ir vietos gamintojų parduotuvėse.

 

Reikjavikas yra puiki vieta stebėti banginių gyvenimą ir iš arti susidurti su šiais gigantais. Taip pat miestas yra žinomas dėl savo energingo naktinio gyvenimo. Miesto centras tiesiog perpildytas klubų ir barų, kurie paprastai dirba iki aušros be jokių pertraukų.

 

Mieste yra ir garsių muziejų, tokių kaip Islandijos Nacionalinis muziejus ar Nacionalinė Islandijos galerija.

 

Vienas iš įspūdingiausių pastatų Reikjavike yra Hallgrimskirkja bažnyčia, kuri matoma iš bet kurios miesto vietos. Bažnyčios bokštas yra aukščiausias visame mieste, nuo kurio atsiveria puiki panorama.

 

Tai tik kelios lankytinos vietos Reikjavike, todėl nepraleiskite progos aplankyti šį kupiną veiklos ir galimybių Islandijos miestą.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Reikjavikas

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *