Lankytinos vietos Roterdame

Šį kartą kviečiame Jus apsilankyti Pietų Olandijos provincijoje – Roterdame. Šiame mieste yra didžiausias Europoje ir vienas iš didžiausių pasaulyje jūrų uostas, taip pat traptautinis oro uostas. Norėtume trumpai Jus supažindinti su svarbiausiomis Roterdamo lankytomis vietomis.

Lankytinos vietos Roterdame

 Lankytinos vietos Roterdame

Roterdame galima aplnakyti universitetą, meno akademiją, Nyderlandų karališkąją gamtos mokslų istorijos draugiją, nacionalinį navigacijos ir laivų statybos institutą, o taip pat ir nemažai muziejų, pavyzdžiui, istorijos, jūrų ar etnografijos.

Kasmet muziejuje Boijmans Van Beuningen vyksta įvairios parodos, kurios pritraukia žmones iš viso pasaulio. Šiame muziejuje galėsite susipažinti su viso pasaulio menu nuo ankstyvųjų viduramžių iki mūsų laikų. Čia rasite tokių garsių menininkų, kaip Rembrandt, Warholas ar Van Gogas darbų bei kitų pasaulinio lygio meno kūrinius.

Taip pat yra Nederlands Fotomuseum, kuriame yra beveik keturi milijonai įvairių negatyvų, ekspertų nuotraukų bei restauravimo studija.

Stilingas ir prašmatnus Beurs Pasaulio prekybos centras rengia įvairius susitikimus unikalios atmosferos ir išdėstymo patalpose bei restoranuose.

Luksoras teatre, Erasmus tilto papėdėje, rasite didelę auditoriją, kur vyksta įvairiausi miuziklai, kabaretai, teatrai ir koncertai, operos ir šokio spektakliai. Teatras taip pat puikiai tinka renginiams ir konferencijoms.

Roterdamas yra ypatingai gyvas miestas, kuriame visus metus vyksta įvairiausi festivaliai ir renginiai, susiję su kultūra, sportu ir muzika. Miestas tris kartus gavo Renginių Miesto apdovanojimą.

Čia ypač daug veiklos yra sporto aistruoliams. Vienas įspūdingiausių miesto renginių yra „Formulės 1” lenktynės. Taip pat čia vyksta dviratininkų lenktynės, teniso čempionatai ir pan.

Roterdame vyksta ir muzikos festivaliai, pavyzdžiui, kasmetinis džiazo festivalis pritraukia vis daugiau muzikos mylėtojų iš viso pasaulio.

Visa šeima neabejotinai puikiai praleis laiką Diergaarde Blijdorp zoologijos sode. Tai vienas gražiausių zoologijos sodų Europoje, kuriame galima daug ką pamatyti ir nuveikti. Čia gyvena žirafos, gorilos ir baltieji lokiai. Galima užsukti papietauti į puikiausius restoranus ar tiesiog užsisakyti maisto užkandžių kioskuose.

Tai tik kelios įspūdingos vietos Roterdame, tad jei dar neturėjote progos jo aplankyti, būtinai čia atvykite ir praleiskite kelias puikias dienas, kupinas nepakartojamų įspūdžių.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Roterdamas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *