Lankytinos vietos Samaroje

Keliaukime į Rusiją ir aplankykime vieną iš jos miestų – Samarą. Šiuo straipsniu supažindinsime Jus su įdomiausiomis lankytinomis jo vietomis, o jei norite daugiau sužinoti apie Samarą, užeikite į anksčiau mūsų svetainėje paskelbtą straipsnį (http://pigiausiskrydziai.lt/samara/).

Lankytinos vietos Samaroje, Šlovės paminklas

Lankytinos vietos Samaroje

 

Lankantis šiame mieste, galima apsilankyti Samaros filharmoniją. Čia rengiami profesionalūs šokio spektakliai, o įėjimas į renginius yra palyginus gana pigus.

 

Samaroje yra puiki stačiatikių bažnyčia, įsikūrusi šalia Baltųjų rūmų ir šiuo metu yra atnaujinama. Šalia bažnyčios taip pat yra karo memorialiniai paminklai, atspindintys įdomius sovietinius vaizdus ir šūkius.

 

Nors yra sakoma, kad Samara nėra geriausias miestas, kuriame reikėtų ieškoti istorinių paminklų ir kokių nors įspūdingų vietų, tačiau vis dėlto čia galima rasti nemažai įdomių objektų. Greičiausiai didžiausia atrakcija turistams Samaroje yra paplūdimys palei Volgos krantą. Klajojant po miestą, kelyje galima sutikti daugybę žavingų senų medinių namukų ir didelių erdvių parkų miesto centre.

 

Samaros paplūdimiai yra bene didžiausia atrakcija visame mieste. Vasarą jie perpildyti vietinių gyventojų, kurie plūsta čia pasideginti saulėje ar pasimaudyti viliojančiame Volgos vandenyje. Įrengti tualetai bei paplūdimio tinklinio aikštynai. Mėgstantiems ilgus pasivaikščiojimus, ši vieta puikiai tiks, nes norint praeiti visą paplūdimį, reikia paskirti bent kelias ilgas valandas.

 

Bevaikštant Jus pasitiks garsusis Šlovės paminklas. Jis stovi ypač garbingoje vietoje – ant aukšto šlaito virš Volgos, kur išdidžiai, ryškiomis raudonomis spalvomis skelbiamas miesto pavadinimas. Šis paminklas laikomas Samaros simboliu, kuris skirtas aviacijos darbuotojams, tarnavusiems Antrojo pasaulinio karo metais.

 

Lankytojų laukia ir Iverski moterų vienuolynas. Nors jis negali pasigirti įkvepiančia istorija ar įspūdingais lobiais, vis dėlto ši vieta yra estetiškai maloni ir verta Jūsų dėmesio.

 

Tai tik kelios pagrindinės lankytinos vietos Samaroje, o jeigu dar neturėjote galimybės apsilankyti šiame mieste, keliaudami po Rusiją, būtinai čia užsukite ir pažadame, kad gerai praleisite laiką.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Samara

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *