Jūs esate čia: Pradžia // Kelionių gidas // Lankytinos vietos Šanchajuje

Lankytinos vietos Šanchajuje

08 15 2011 | Komentuoti


Neseniai mūsų svetainėje buso paskelbtas trumpas pažintinis straipsnis apie Šanchajų (http://pigiausiskrydziai.lt/sanchajus/), o šį kartą norėtume Jums pristatyti keletą dėmesio vertų lankytinų vietų šiame mieste.

Lankytinos vietos Šanchajuje

Lankytinos vietos Šanchajuje

  • Pradėkime kelionę nuo Šešių harmonijų pagodos. Jums įdomu, kas tai? Tai 60 metrų aukščio medinė pagoda, kuri gali didžiuoti iki mūsų dienų išlikusiu autentiškumu, nors mieste stovi jau nuo 960 metų. Ši nuostabi pagoda įsikūrusi ant Qiantang upės kranto, o jos prieigose Jus pasitiks žymiausių Azijos stupų parkas. Čia turėsite galimybę išvysti net kelis šimtus aukštų statinių, kurie imituoja Kinijos, Indijos bei kitų Azijos šalių šventoves.
  • Kiekvieno smalsaus turisto dėmesio vertas Šaolino vienuolynas, kuris garsėja visame pasaulyje čanbudizmo sektos įkūrimo vieta bei geriausia iš visų esamų Rytų kovos menų mokykla. Mieste šis įspūdingas pastatas stovi nuo VI amžiaus, o šiomis dienomis ten ilsisi Bodhikarma – budizmo adeptas. Taip pat rasite paminklų mirusiems vienuoliams „mišką“, pasigrožėsite nepaprastai gražiu ir kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu bei galėsite užsukti į netoliese esantį internatą.
  • Kaip gi neaplankyti Didžiosios kinų sienos, kuri neabejotinai yra įspūdingiausia Kinijos įžymybė.
  • Nepraleiskite progos apsilankyti Nefritinio Budos šventykloje, kuri laikoma viena didžiausių Šanchajaus budistinių šventyklų. Jus nustebins 1, 9 metrų aukščio ir 3 tonas sverianti, iš brangaus nefrito iškalta Budos statula, o taip pat pamatytsite jau mažesnę, bet gražią gulinčio Budos statulą ir daugybę kitų religinių vertybių.
  • Į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą įtraukti Longmen grotai, kurie priskiriami prie trijų garsiausių Kinijoje esančių grotų ansamblių.

Taigi, šis Kinijos miestas vertas kiekvieno, nuotykių ir gero laiko ieškančių turistų dėmesio bei laiko, o straipsnyje pateiktos tik kelios lankytinos vietos Šanchajuje, tad nepraleiskite progos čia apsilankyti ir liksite neabejotinai nustebinti.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/%C5%A0anchajus

http://www.youtube.com/watch?v=C8mLfsoAY9A
Žymės: , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.