Lankytinos vietos Šefilde

Skirkime šiek tiek laiko Anglijai ir vienam didžiausių jos miestų – Šefildui. Siūlome Jums trumpą, tačiau įdomią pažintinę kelionę po šio miesto lankytinas vietas.

 

Lankytinos vietos Šefilde

Lankytinos vietos Šefilde

 

Šefildas yra laikomas galerijų ir muziejų namais, o taip pat garsėja savo nacionaliniu teatru. Šiose vietose rengiamos pasaulinio lygio parodos, teatrai ir komedijos, skamba gražiausia pasaulyje muzika, todėl būkite tikri, kad čia kiekvienas rasite kažką, kas atitiktų Jūsų skonį.

 

Norint atitrūkti nuo triukšmo ir žmonių minios, galima rinktis lėtą ir ramų pasivaikščiojimą. O nueiti tikrai yra kur: botanikos sodai, Endcliffe parkas ir Porter slėnis, net keturiolika mylių pėsčiomis per įvairius parkus, miškus ir kaimus Šefilfo pietvakariuose ir pan.

 

Šefildo botanikos sodas turi daugiau kaip 5500 augalų rūšių. Jis suskirstytas į mažesnius sodelius, kurie surūšiuoti pagal architektūrinę ir istorinę svarbą. Tai puiki vieta praleisti popietę tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Čia vyksta daugybė įvairaus pobūdžio renginių, o taip pat galima išvysti augalų kolekcijas iš skirtingų pasaulio vietų, įskaitant ir Viduržemio jūros regioną.

 

Šefilde yra Šv. Petro ir Povilo katedra, stovinti miesto centre ir traukianti daugybės praeivių dėmesį.

 

Taip pat nemažai Šefildo lankytojų traukia į miesto paplūdimį, kuris populiarus ne vien dėl nuostabaus kraštovaizdžio ir patogių vietų poilsiui, bet ir dėl žvejybos malonumų, nardymo lydint delfinams ar kitos aktyvios veiklos.

 

Delfinų pakrantėje Jūsų patogumui įkurtos modernios patalpos, kurios suteikia jai vienos iš populiariausių kurortų vietos vardą. Čia galima degintis ar smagiai leisti laiką auksiniuose paplūdimiuose ar maudytis baseinuose, o taip pat užsiimti banglenčių sportu, nardymu bei žvejyba.

 

Tai tik kelios lankytinos vietos Šefilde, todėl jei keliaudami po Angliją nuspręsite užsukti ir į šį miestą, tikrai rasite ką aplankyti ar kuo užsiimti tam, kad Jūsų sugaištas laikas nebūtų praleistas veltui.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *