Lankytinos vietos Škotijoje

Kviečiame Jus pakeliauti po vaizdingąją kalnų ir ežerų  šalį – Škotiją. Turistams šis kraštas siūlo net 12 nacionalinių turizmo maršrutų, o mes norėtume trumpai pristatyti keletą įdomiaousių lankytinų vietų.

Lankytinos vietos Škotijoje

Lankytinos vietos Škotijoje

  • Moray pakrantės kelias. Keliaudami šiuo siūlomu maršrutu turėsite puikią galimybę pažinti Škotijos gamtos grožį ir pasimėgauti nuostabiausiais vaizdingų slėnių peizažais. Taip pat galėsite aplankyti Grampiano transporto muziejų, įsikūrūsį Alforde, arba užsukti į vieną iš gausybės viskio daryklų ir įsitikinti, kad lankotės tikroje puikaus viskio šalyje.
  • Keliaudami Faifo pakrantės keliu, vedančiu per istorinę Faifo karalystę, neabejotinai apsilankysite žymiausiame regiono mieste – Sent Endriu, kurį garsina puikūs golfo aikštynai bei seniausias Škotijoje universitetas.  Turistus čia stebina vaizdingos gyvenvietės ir laukiniai paplūdimiai, o senojoje sostinėje Dubfermkline pajusite XVI a dvasią.
  • Jeigu norite praleisti savo atostogas puikiuose paplūdimiuose ar pajūrio kurortuose, rekomenduojame rinktis kelionę Anguso pakrantės keliu, kurio maršrutas pradedamas Dundee mieste. Pastarasis garsėja savo jūreivystės tradicijomis. Galūtinė maršruto stotelė – Aberdyne miestas, dar vadinamas „granito miestu“.
  • Visus įsimylėjėlius kviečiame Valentino dieną praleisti būtent šioje šalyje. Škotija kviečia mylimuosius į romantiką alsuojančias keliones bei nepamirštamą kartu praleistą laiką.
  • Rekomenduojame apsilankyti Glazge, kuris puikiai atitiks kiekvieno apsipirkinėti mėgstančio turisto skonį. Šis miestas labiausiai traukia jaunimą, ieškantį pramogų ir pašėlusių nuotykių.
  • Jeigu lankysitės Edinburge, būtinai įkopkite į ugnikalnio viršūnę ir pasigrožėkite nuostabia miesto panorama. Taip pat pasivaikščiokite po Princesės gatvę, kuri laikoma pagrindine apsipirkinėjimo vieta miese. Tačiau svarbiausia šioje gatvėje ir puikiai išlaikyta „didingų laikų“ architektūra, pradedant Waverley stotimi ir baigiant Edirburgo pilimi. Vaikštant ir grožintis neįprasta aplinka, prieisite parką, kuri idealiai tinka skaniems priešpiečiams ar arbatos puodeliui.  Jeigu rasite laisvą minutę, užsisakykite ekskursią po Edinburgo požemius, kuriuose, kaip sakoma, buvo nukankinta ir amžinam poilsiui palikta daugybė žmonių, kurių sielos vis dar klaidžioja po miestą.

 

Taigi tai tik kelios lankytinos vietos Škotijoje, o jeigu neradote nieko, kas Jus sudomintų, neskubėkite atsisakyti minties aplankyti šią nuostabią šalį, – pasidomėję neabejotinai rasite daugybę pramogų, atitinkančių kiekvieno keliautojo poreikius.

Naudingos nuorodos

http://www.visitscotland.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *