Lankytinos vietos Tenerifėje

Keliaukime į Ispaniją ir aplankykite vieną iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne – Tenerifę. Ką gi ši nuostabi vieta galėtų pasiūlyti daug ką mačiusiam, o galbūt tik pradedančiajam turistui?

Lankytinos vietos Tenerifėje

Lankytinos vietos Tenerifėje

  • La Laguna – tai antrasis pagal dydį Tenerifės miestas ir senoji jos sostinė, kuri dabar laikoma kultūriniu ir religiniu centru. Mieste galima aplankyti San Fernando universitetą ir Vyskupo rūmus, pamatyti nemažai architektūrinių paminklų bei XVII ir XVIII amžiaus namų. Būtina užsukti į Katedrą, Santo Domingo bažnyčią, Senora de la Concepcion bažnyčią ir pasigrožėti iš medžio išdroštomis lubomis ir barokine pamokslų sakykla.
  • La Orotava – tai bananų plantacijos slėnis, kuriame stūksto Villa de la Oratva rūmai. Jame nemažai senovinės architektūros pavyzdžių, aikščių, o visas senamiestis laikomas nacionaliniu paminklu. Orotavos mieste įsikūręs botanikos sodas, kuriame yra apie 3000 Pietų ir Centrinės Amerikos, Australijos ir Afrikos augalų rūšių. Lankantis šiame slėnyje, būtina užsukti į Jardin Victoria pramogų centrą, kuriame yra 1882 metų Carra Marble mauzoliejus.
  • Tenerifėje olos suformavo savotiška landšaftą, Mėnulio slėnį, į kurį galima patekti važiuojant link Teidės pro Los Cristianos miestą. Šalia įsikūręs miestelis Vilaflor, apsuptas pušų ir migdolų medžių, o miesto centre stovi nuostabi parapijos bažnyčia bei Lordų rūmai.
  • Los Gigantes uola – tai 500/800 metrų siekianti uola, esanti vakarinėje Tenerifės pakrantėje. Jas galima pasiekti tik plaukiant valtimi. Anot senolių, tai šventa vieta, ties kuria užsibaigia pasaulis.
  • Puerto de la Cruz – tai populiariausias kurortas bene visose Kanarų salose. Jis gali didžiuotis nuostabiu senamiesčiu, kuriame vietiniai gyventojai ne tik dirba, bet ir pietauja ir leidžia laisvą laiką. Mieste galima aplankyti Loro parką, smėlio paplūdimį, bananų plantaciją ir sodus, botanikos sodą ir kt.

Tai tik kelios lankytinos vietos Tenerifėje, tad nepraleiskite progos aplankyti šią nuostabią vietą ir puikiai praleisti laiką saulėtoje Kanarų saloje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *