Jūs esate čia: Pradžia // Kelionių gidas // Lankytinos vietos Tunise

Lankytinos vietos Tunise

06 02 2012 | Komentuoti


Ar teko kada lankytis Tunise? Jei ne, tada siūlome Jums galimybę susipažinti su pačiomis gražiausiomis ir įdomiausiomis Tuniso lankytinomis vietomis, kurios kasmet pritraukia tūkstančius turistų.

Lankytinos vietos Tunise

Lankytinos vietos Tunise

Tunisas – tai Tuniso sostinė, įsikūrusi ant didelė Viduržemio jūros įlankos ir yra pasupta kalvų. Jį įprasta skirstyti į dvi dalis: į senamiestį, kuriam būdinga savito grožio architektūra, ir į naująjį, kuriame galima rasti daugybę moderniosios architektūros pavyzdžių, sekant visos Europos madas.

Taip pat verta užsukti į Kartaginos miestą, kuris yra paskelbtas nacionaliniu parku. Šis miestas siejamas su garsiuoju Hanibalu, kuris pasipriešino Romos imperijai, kurios griūvėsiai mūsų dienomis stovi po atviru dangumi ir supami nepaprasto grožio augmenija. Kartaginoje galima rasti ir nemažai Pūnų ir Romos imperijos laikų liekanų, pavyzdžiui, pirčių arba karinį jūrų uostą.

Rekomenduojame apsilankyti Sidi Bou Saidas kaime, kuris įsikūręs ant uolos su vaizdu į Tuniso įlanką ir yra laikoma vertingiausia vieta visame Tunise. Anot legendos, Saint – Louis, atvykęs į karą, įsimylėjo gražuolę Berberų princesę ir, pasieitės vardą, tapo kaimo globėju, nugyvenusiu gražų ir taikų gyvenimą.

Turistai tiesiog plūsta į senovės romėnų miestą, esantį Šiaurės Tunise – Dougga, arba Thugga. Šis miestas yra įtraukatas į UNESCO Pasaulio paveldą ir yra laikomas geriausiai išsilaikiusiu romėnų miesteliu visoje Šiaurės Afrikoje. Čia gausu įvairiausių istorinių ir kultūrinių paminklų, bylojančių apie turtingą senovės Romos ir Bizantijos praeitį. Siūlome aplankyti Libijos mauzoliejų, kapitolijų, teatrą, Saturno ir Juno šventyklas.

Jeigu svajojate apie atostogas šalia vandenyno, kviečiame Jus į Hamameto kurortą. Čia jus pasitiks kaitri saulė, švarus paplūdimys, o restoranai pasiūlys nuostabią vakarienę, kurią palydės vidurnakčio pasiplaukiojimas ar diskoteka.

Lankytinos vietos Tunise gali atitikti kiekvieno, net ir pačio išrankiausio turisto skonį, tad jeigu dar neapsisprendėte dėl atostogų vietos, apsvarstykite galimybę praleistą keletą nuostabių dienų šiame rojaus kampelyje.
Žymės: , , , , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.