Lankytinos vietos Turine

Keliaukime į šiaurės vakarų Italiją ir aplankykime šalies miestą Turiną. Norėtume Jus supažindinti su svarbiausiomis jo lankytinomis vietomis.

 

Lankytinos vietos Turine

 

Kadaise Turinas buvo Italijos sostine, tačiau dabar miestas, skaičiuojantis jau trečią savo gyvavimo tūkstantmetį, užleido šią garbingą vietą Romai. Tačiau Turine išliko daugybė įvairiausių simbolių. Daugelis šį miestą turėtų žinoti, dėka automobilių „Fiat“, Turino drobulės, šokoladinio kremo „Nutella“ ar vermuto „Martini“. Taip pat šiame mieste 2006 metais vyko žiemos olimpinės žaidynės.

 

Turinas laikomas XX – ojo amžiaus pramonės gigantu, todėl vargu ar jis įeitų į labiausiai autentiškumą menančių miestų sąrašą. Kad ir kaip ten bebūtų, miestas kupinas magijos ir didybės.

 

Kelionę po Turiną būtų galima pradėti nuo Karaliaus rūmų. Įėjimą saugo dangiškieji dvyniai – Kastoras ir Poliukas bei jų didingos skulptūros. Ši vieta laikoma viena magiškiausių Turino taškų, kuris skleidžia baltąją energiją. Toliau keliaujant nuo Karaliaus rūmų, galima aplankyti dvylika kvartalų, kurie suplanuoti taip, kad atitiktų dvylika zodiakų ženklų.

 

Tęsiant kelionę, vertėtų užsukti į pagrindinę satanistų apeigų vietą – požemius po Didžiosios Dievo Motinos bažnyčia. Ši bažnyčia pastatyta ant Po upės kranto ir pritraukia daugybės turistų dėmesį. Daugiausia dėmesio skiriama jos neįprastai formai – bažnyčia yra tobulos apskritos formos, o lankydamiesi čia, Jūs nerasite kiekvienai bažnyčiai būdingos puošmenos – kryžiaus. Anot legendos, šioje vietos yra paslėpta garsioji Gralio taurė.

 

Vaikštant po miestą, neįmanoma nepastebėti daugybės arkų koridorių, kurie slepia ten įsikūrusias mažas parduotuves bei nuolat ten verdantį gyvenimą.

 

Mieste yra nepakartojama XV amžiaus katedrą, kuri laikoma švenčiausia šio miesto vieta. Čia galima išvysti saugomos Turino drobulės vietą ir jos kopiją, kuri į miestą buvo atgabenta Emanuelio Filiberto. Daugelis apsilankiusių šioje vietoje teigia, kad katedroje tvyro ypatingai magiška atmosfera, kuri gali priversti net patį didžiausią skeptiką pasijusti lyg persikėlus į kitą dimensiją.

 

Tai tik kelios lankytinos vietos Turine, tad nepraleiskite progos ir būtinai apsilankykite šiame paslaptingame Italijos mieste.

 

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Turinas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *