Lankytinos vietos užsienyje

Platusis pasaulis nesustojamai traukia žmogų leistis į kvapą gniaužiančias keliones, siūlo nesuskaičiuojamą skaičių pačių keisčiausių, įdomiausių, paslaptingiausių vietų, kuriose galima ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir įsigilinti į save patį, pažinti tikrąjį gyvenimo skonį. Ką Žemė gali pasiūlyti mums, pavargusiems nuo kasdienybės lietuviams?

Lankytinos vietos užsienyje, Machu Picchu

Lankytinos vietos užsienyje

  • Didysis Alpių kelias – tai turistų pamėgtas kalnų kelias, vedantis per aukščiausias Austrijos viršūnes iki pat Grostgloknerio.  Šis kelias turi 36 posūkius, o pasivažinėjimas juo lengvuoju automobiliu kainuoja 29 eurus, motociklu – 19 eurų. Kelias nuo lapkričio 1 – os dienos iki balandžio 30 – os dienos būna uždarytas. Taip pat jis gali būti uždarytas ir vasaros metu dėl nepalankių meteorologinių sąlygų. Nors daugiausiai šiuo keliu važinėja turistai, juo nevengiama pasinaudoti ir kaip įprastu keliu. Neverta net kalbėti apie nuo šio kelio atsiveriančio kraštovaizdžio grožį bei nepakartojamą jausmą atsidūrus siaurame snieguotame keliuke – žodžiais įspūdžiai neperteikiami.
  • Braiso kanjono nacionalinis parkas – tai parkas, įsikūręs Justos valtstijoje (JAV). Tai kalnų masyvas,  mėgstamas dėl įdomių, smailėjančių uolų darinių, kurie kadaise buvo aukštais kalnais, kol jų nepradėjo veikti vėjas, vanduo, ledas bei saulė. Niekur kitur pasaulyje panašių uolų nepamatysite, tačiau dėl varginančios žmonių minios galima nesijaudinti, nes šis kanjonas lankomas rečiau nei Didysis kanjonas ar Siono nacionalinis parkas. Reikia būti dėkingiems už atokią vietą ir kolkas prastai išvystytą infrastruktūrą.
  • Kaip magnetas lankytojus traukia Machu Picchu, esantis Peru. Tai bene populiariausi senoviniai griūvėsiai, stūksantys Inku mieste.  Jie yra įtraukti į UNESCO Pasaulio Paveldo objektų sąrašą, o kasmet šią nuostabią vietą aplanko apie pusę milijono smalsių turistų.

Tai tik trys iš daugybės įdomių ir nepakartojamų lankytinų vietų užsienyje, kurias siūlytumėme aplankyti kiekvienam ištroškusiam nuotykių ir neįprastų potyrių turistui.

http://www.youtube.com/watch?v=pd1FZUmQx-A

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *