Lankytinos vietos Venecijoje

Aplankius Romą, Milaną, vėl kviečiame Jus į Italiją. Šį kartą lankysimės Venecijoje. Tai miestas, esati šalies šiaurės rytuose, Venecijos įlankos lagūnoje. Jį kasmet aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Siūlome Jums susipažinti su svarbiausiomis lankytinomis Venecijos vietomis.

Lankytinos vietos Venecijoje, Venecijos gondolos

Lankytinos vietos Venecijoje

Venecija – kaip magnetas, kuris traukia pirmiausia dėl savo unikalių kanalų. Klasikinėmis gondolomis ypač mėgsta naudotis ne tik vietiniai gyventojai, bet ir turistai įvairių švenčių progomis. Keliauti galima ir vandens autobusais, kurie plaukioja miesto kanalais ir į kitas salas.

Rekomenduojama į Veneciją vykti vasario mėnesį, kai mieste vyksta nepakartojamas karnavalas. Jis trunka apie dvi savaites, per kurias išvysite kaukių, gondolų paradą, o šventės pabaigoje turėsite galimybę pasigrožėti įspūdingais fejerverkais.

Būnant Venecijoje, siūloma apžiūrėti didžiausią Venecijos kanalą – Didyjį kanalą, ties kuriuo anksčiau buvo įsikūrusios turtingiausios bei svarbiausios vietos šeimos. Taip pat verta apsilankyti ir Šv. Morkaus bazilikoje, kuri ypatinga tuo, jog jos struktūra atitinka kryžiaus formą. Be šios Venecijos katedros, dar yra barokinė Santa Maria della Salute, gotikinė Santi Giovanni e Paolo, Santa Maria Gloriosa de Frari bažnyčios.

Įspūdį kelia ir Dožų rūmai, kurie mieste stovi jau nuo IX amžiaus ir kadaise buvo naudojami gynybiniams tikslams. Rūmus su buvusiu kalėjimu jungia Atodūsių tiltas, kuriuo buvo vedami įtariamieji į apklausas.

Turistų ypač mėgstama Šv.Morkaus aikštė, kur įsikūrę daugybė lauko kavinukių. Taip pat galima pakilti į 99 metrų aukščio Kampanilės bokštą, kuriame įrengta apžvalgos aikštelė.

Turistai nepraleidžia progos pamatyti bei persikelti Rialto tiltu, kuris kerta Didyjį kanalą. Šalia jo veikia turgeliai, prekiaujantys įvariais maisto produktais. Visame mieste galima rasti turistams orientuotų parduotuvių, kuriose galima rasti pačių nuostabiausių suvenyrų.

Tai tik kelios lankytinos vietos Venecijoje, tad nepraleiskite progos apsilankyti šiame nuostabiame Itaijos mieste.

Naudingos nuorodos

http://lt.wikipedia.org/wiki/Venecija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *