Lankytinos vietos Vienoje

Viena – tai Austrijos sostinė, o taip pat – didžiausias šalies miestas, ypatingai mėgstamas turistų, kurie čia plaukte plaukia iš viso pasaulio. Ką galima aplankyti šiame mieste bei kokios lankytinos vietos taip pritraukia turistų dėmesį?

Lankytinos vietos Vienoje, Operos teatras

Lankytinos vietos Vienoje

Viena – tai muziejų ir parodų miestas. Čia galima aplankyti kaizerių palikimą – Hofburgo rūmus, Šenburno rūmus ir Belvederio dvarą.

Arklių mylėtojai visada laukiami ispanų jojimo mokykloje, kur dažnai rengiami įvairūs renginiai, kurių metų galima pasigrožėti išdresiruotų arklių pasirodymais.

Lankytinos vietos Vienoje, Parlamento rūmai

Vienos filharmonijoje, operose simfoninis orkestras atlieka visiems gerai žinomų kompozitorių, tokių kaip Mocartas, Bethovenas, Štrausas, Maleris ar Šionbergas, kūrinius. Vienoje kasmet vyksta Vienos operos balius. Kaip jau supratote, muzikinis gyvenimas šiam miestui yra ypač svarbus.

Pasivaikščioti ir pasigrožėti įspūdinga aplinka Jums siūlo Vienos senamiestis, kuriame stovi ir Hofburgo rūmai, ir Šv. Stepono katedra, Meno istorijos muziejus, Vienos miškas ir kt.

Mieste galima išvysti nemažai baroko stiliaus pastatų. Pavyzdžiui, Šv. Juozapo koplyčia.

Viena garsėja nuostabiais parkais, kuriuose galima prisėsti ant patogių suoliukų bei grožėtis atsiveriančiu vaizdu. Vietiniai gyventojai juose susirenka pailsėti ar tiesiog susėdus ant žolės ramiai praleisti popietę.

Rekomenduojama nepraleisti progos nueiti prie Anker laikrodžio, kuris pastatytas pagal dailininko Franz von Matsch planą. Jis suformuoja tiltą tarp poros draudimo pastatų ir yra išpuoštas gražiais mozaikiniais ornamentais. Vidurdienį turistus žavi smagus figurėlių spektaklis.

Į miestą galima pažvelgti, pakilus į 352 metrų aukščio Dunojaus bokštą, kuris buvo statomas 20 mėnesių. Čia galėsite papietauti, nes yra įrengta kavinė, kuri po truputį sukasi ir primena mūsų Televizijos bokšto restoranėlį. Tiems, kas negali gyventi be adrenalino, siūlomi šuoliai su guma.

Tai tik kelios lankytinos vietos Vienoje, tačiau dėl jų tikrai verta skirti keletą savo atostogų dienų ir aplankyti šį įspūdingą miestą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *