Lansarotė

Lansarotė ketvirta pagal dydį Kanarų sala. Maždaug 125 kilometrus nutolusi nuo Afrikos ir apie 1000 kilometrų nuo Ispanijos, vulkaninės kilmės sala vilioja turistus.

Lansarotė

Lansarotė

Kanarų salos turistų pamėgtas salynas priklausantis Ispanijai. Septynios didžiosios salos vilioka savo atrakcijomis bei šiltu klimatu ištisus metus.

845 kvadratinių kilometrų pločio sala įsikūrusi už 11 kilometrų nuo kitos Kanarų salos Fuerteventuros. Labiausiai salą mėgsta kalnų mėgėjai. Famara, Ajaches, del Fuego kalnų masyvai.

Lansarotėje galima atostogauti ištisus metus, šiltas klimatas, saulėtos dienos vilioja net ir žvarbiausiais žiemos mėnesiais Lietuvoje. Lietuvoje sniegas, o Lansarotės paplūdimiuose galima maudytis, vandens temperatūra nukrenta maždaug iki  18 laipsnių. Besišypsantys vietiniai gyventojai, svaiginanti gamta, stebinanti tuo, kad juosos spalvos žymiai daugiau nei kur kitur Europoje, saulėtos dienos visa tai galima surasti Lansarotėje.

Vienas iš labiausiai turistų lankomų objektų Cueva de los verdes urvai. Tai saugoma Kanarų salų teritorija. Urvą suformavo prieš maždaug tris tūkstančius metų išsiveržęs ugnikalnis.

Timanfaya nacionalinis parkas įsikūręs pietvakarinėje salos dalyje. Parką sudaro vulkaninės dirvos, o paskutiniai isšiveržimai buvo 1730 ir 1736 metais. Teritorijoje yra vienas veikiantis vulkanas, o turistams siūloma smagi atrakcija. Parkas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, todėl turistų lankomumas labai kontroliuojamas. Yra du pėsčiųjų takai ir vienas trumpas maršrutas kupranugariais.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *