Lanzarotės oro uostas

Susipažinus su Lanzarotės sala (  http://pigiausiskrydziai.lt/lanzarote/ ), leiskimės į pažintį ir su jos vienu iš svarbiausių susisiekimo taškų – Lanzarotės oro uostu.

Lanzarotės oro uostas

Lanzarotės oro uostas: veikla

Lanzarotės oro uostas yra Ispanijos šalyje, netoli Lansarotės miesto, ir priklauso vidutinio dydžio oro uostams. Jis pupuliarus ne tik vasaros atostogų metu, bet trumpi reisai čia vykdomi bet kuriuo metų laiku. Dažniausiai ketvirtadieniais vieninteliame salos oro uoste vykdomi reisai nedideliais kiekiais, tačiau ir kitu metu ten skuba lėktuvai su turistais iš visos Europos. Šiam uostui Lanzarotė turėtų būti dėkinga, nes tūkstančiai ar netgi milijonai turistų turi galimybę lengvai ir greitai pasiekti  nuostabią poilsiui ir pramogoms vietą.

Tarp Lanzarotės ir kitų aplink esančių salų yra gerai organizuota vietinė AVI – informacija,o iki artimiausių kaimynų galima nuvykti keltu. Išsilaipinus saloje, keliaujama autobusais, taksi, tačiau patogiausia ir praktiškiausia būtų išsinuomoti automobilį.

Lanzarotės oro uostas: paslaugos

Lanzarotės oro uostas daugiausia naudojamas biudžetinių aviakompanijų tarptautiniams ryšiams vykdyti. I salą skrenda lėktuvai iš 45 aviakompanijų ( Aer Lingus, Air Berlin, Arkefly,Condor ir kt.). Oro uoste puikiai išvystytas paslaugų keleiviams teikimas: aplink įsikūrusios vaistinės, keletas plataus asortimento parduotuvių, turistinės informacijos ofisas. Taip pat galima aplankyti ir aviacijos muziejų. Priėjimas prie visų oro uosto teikiamų paslaugų pritaikytas ir neįgaliesiems.

Lanzarotės oro uoste yra valiutos keitykla, bagažo saugojimo kameros, mamos ir vaiko kambarys, žaidimų zona bei nemokamas priėjimas prie interneto.

Lanzarotės oro uostas: pagrindinė informacija:

 • Artimiausias miestas Lansarotė
 • Adresas Airport Lanzarote , Apartado de Correos 86, 35500 Arrefice de Lanzarote/ Las Palmas (Spain)
 • Telefonas 902 404 704
 • Elektroninis paštas aeropuertolanzarote@aena.es
 • Terminalai 2
 • Viešasis transportas Bus (Arrecifebus):
  Circle line 22: Airport – Playa Honda – Arrecife
  Circle line 23: Arrecife – Airport
 • Automobilių nuoma

Auto Reisen
Avis
Cabrera Medina
Cicar
Europcar
Goldcar
Hertz
Payless

 • Viešbučiai

Apartamentos Guacimeta
Nautilus Bungalows
Sol Morromar
Aparthotel Costa Sal
Hotel Villa Vik
Hyde Park Lane

Lanzarotės oro uostas yra vienintelė galimybė oro keliu atvykti ir išvykti iš populiariosios atostogų salos Lanzarotės.

Naudingos nuorodos

http://www.lanzarotetaxi.com/

http://www.aena.es/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *