Lėktuvų bilietai internetu

Vis labiau populiarėja lėktuvų bilietai internetu paslauga. Daugybė avialinijų siūlo savo internetiniuose puslapiuose įsigyti lėktuvo bilietus.

Bilietai internetu

Bilietai internetu

Bilietų pirkimas internete yra greičiausias ir ekonomiškiausias būdas įsigyti lėktuvo bilietus. Visų avialinijų bilietų pirkimas internetu šiek tiek skiriasi, tačiau principas išlieka tas pats. Pirmiausia reikia suvesti visus duomenis, datą, maršrutą, keleivių skaičių. Tada tinklapyje pasirodo skrydžių lentelė, pasirinkus tinkamą skrydį telieka užpildyti atitinkamus laukelius ir suvedus visą reikalingą informaciją pati sistema atliks apmokėjimą. Kai viskas suvesta, į užsakovo elektroninį paštą išsiunčiamas laiškas su informacija, pateikiamas unikalus skrydžio numeris. Kelionės data, išvykimo ir atvykimo laikas, keleivių informacija bei visa kaina.

Skrydžio biliete pateikiama vietos, oro uostų mokesčių, užsakymo mokesčio ( jei taikoma) ir papildomų paslaugų, jei buvo pasirinkta, kainų analizė.

Bilietus internete gali užsisakyti ne jaunesni kaip 18 metų asmenys, turintys galiojančią debeto arba kredito kortelę. Dažniausiai avialinijos priima ,,Visa”, ,,Visa Electron”, ,,Mastercard” debeto bei kredito korteles. Be to į bendrąją rezervavimo kainą įtraukiamas užsakymo mokestis.

Jei yra specialių su kelione susijusių pageidavimų, jei reikia neįgaliųjų vežimėlio, gabenamas neįprasto dydžio bagažas arba yra kitų specialių pageidavimų užsakovas turi susisiekti su aviakompanija.  Dažniausiai tokiais klausimais rekomenduojama teirautis paskambinus į avialinijų skambučių centrą. Prašymai neteikiami ir nenagrinėjami internetu.

Jeigu kyla kokių nors klausimų užsakant bilietus internetu visada galima susisiekti su  avialinijų skambučių centru ir pasikalbėti su avialinijų agentu iškilusiais klausimais.

Dažniausiai avialinijos išsiunčia patvirtinimo laišką elektroniniu paštu, kuriame yra skrydžio bilietas ir patvirtinimo kodas. Prieš skrydį likus ne mažiau nei 4 valandoms, ne visų avialinijų laiko limitas toks pats, reikia bilietą atsispausdinti, o tada GERO SKRYDŽIO !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *