Lėktuvų bilietai

Šiandien, perkant lėktuvų bilietus matoma kaina, už kurią dažniausiai negauname bilieto. Paprastai tai tik bazinių tarifų kaina, o po to seka papildomi mokesčiai ir rinkliavos.

Lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai

Daugelis, ypač pigių avialinijų naudoja la-carte strategiją, kai aviakompanija ima mokesčius už lėktuvų bilietų rezervavimą, registruotą bagažą, bei kitas paslaugas, skrydžio metu už papildomą kainą siūlo įsigyti maisto bei gėrimų.

Galima surasti panašių bazinių kainų avialinijas, tačiau galutinė lėktuvo bilieto kaina gali labai skirtis, dė papildomų mokesčių.

Dabar lėktuvo bilietus siūloma įsigyti aviakompanijų internetiniuose puslapiuose. Tuose pačiuose tinklapiuose siūlomos ir įvairiausios akcijos, kurių metu lėktuvų bilietai yra itin pigūs.

Pirmiausia tinklapyje parodomos bazinės kainos, o tik tada, kai suvedate pasirinktą skrydžio datą, tiksliai apskaičiuojama lėkuvų bilietų kaina. Lėktuvų bilietai gali kainuoti pigiau, jei jie perkami  iš anksčiau. Pigūs lektuvų bilietai jūsų kišenėje atsidurs tik tuomet, jei pigių skrydžių paieškai skirsite laiko.

Pigūs lėktuvų bilietai: kaina

Bilietų kainas reguliuoja vežėjas, tačiau daugybė veiksnių gali nulemti pigių lėktuvų bilietų kainą. Dažniausiai brangiausia yra skristi populiariausiais maršrutais. Lėktuvų bilietai kainą lemia ir degalų kainos, bei oro uosto mokesčiai. Dažniausi pigių skrydžių avialinijos savo skrydžius organizuoja vėlai vakare arba anksti ryte, kad mokėtų mažesnius tūpimo mokesčius, tuo pačiu tai naudinga ir keleiviams, nes tai lemia mažesnę lėktuvo bilietų kainą.

Dar viena gudrybė, kurią naudoja pigių skrydžių avialinijos – mažesni oro uostai. Nedideli oro uostai taiko mažesnius mokesčius. Nors dažniausiai mažesni oro uostai yra įsikūrę toliau nuo didmiesčio, šalia miesto esantys oro uostai aviabendrovėms taiko didesnius mokesčius, tad ir pigūs lėktuvų bilietai čia yra retenybė.

Bilieto kainą lemia ir skrydžio klasės pasirinkimas, jeigu rinksitės verslo klasę skrydis kainuos pigiau, tačiau ir mažiau privalumų turėsite. Pigių skrydžių avialinijos dažniausiai skraidina tik viena klase.

Pigūs lėktuvų bilietai dažniausiai parduodami aviabendrovių internetinėse svetainės.

Pigūs lėktuvų bilietai iš Kauno

Iš Kauno oro uosto keleivius į įvairius Europos oro uostus skraidina Airijos bendrovė Ryanair ir latvių valdoma AirBaltic. Pigius Ryanair lėktuvų bilietus galima įsigyti Ryanair internetinėjke svetainėje adresu http://www.ryanair.com/

Pigūs AirBaltic lėktuvų bilietai pardavinėjami oficialiame Airbaltic tinklalapyje adresu http://www.airbaltic.com

Lietuvoje lėktuvų bilietus taip pat galite įsigyti šiuose tinklalapiuose:

http://www.swoodoo.com/lt/ – lėktuvų bilietų palyginimo sistema

http://www.avia.lt/ – ši bilietų rezervavimo sistema priklauso turizmo agentūrai Baltic Clipper

http://skrisk.lt/ – BPC Travel priklausanti lėktuvų bilietų paieškos sistema

http://www.skrendu.lt/ – Baltic Tours agentūrai priklausantis skrydžių rezervavimo variklis

http://lektuvu.lt/

http://www.greitai.lt/ – UAB Interneto partneris produktas – viena seniausių Lietuvoje lėktuvų bilietų paieškos sistemų

http://www.topfly.lt/ – dar vienas bilietų paieškos variklis sukurtas UAB Interneto partneris

http://kilti.lt/ – niekuo iš kitų lėktuvų bilietų paieškos sistemų neišsiskiriantis paieškos variklis, kurį sukūrė kelionių agentūra Zigzag Travel

http://www.tiesiai.lt/ – kelionių agentūros West Express lektuvų bilietų agregatorius

http://www.e-keleivis.lt/ – Krantas Travel kelionių agentūros lėktuvų bilietų rezervavimo sistema

http://lektuvubilietai.lt/ – interneto tinklalpis, kuriame ne galima ne tik užsisakyti bilietus, bet ir rasti informacijos apie skrydžius.

Daugiau informacijos apie tai, kaip rezervuoti pigius lėktuvų bilietus šiame Makaliaus pasakojime:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *