Lietuva-Anglija-Lietuva

Lietuva-Anglija-Lietuva tai vienas iš populiariausių kelionių organizatorių maršrutų. Skrydžiai, kelionės autobusais, automobiliais, siuntinių gabenimas visa tai asocijuojasi su maršrutu Lietuva-Anglija-Lietuva.

Lietuva-Anglija-LietuvaAnglija didžiausia Jungtinės Karalystės dalis.

Skrydžiai į Londoną organizuojami iš Vilniaus bei Kauno oro uostų į pagrindinius Anglijos oro uostus. Pigių skrydžių aviakompanija Ryanair įkūrusi Kauno oro uoste savo bazę, organizuoja skrydžius į keturis oro uostus Anglijoje, trys iš jų Londone. Iš Vilniaus oro uosto savo skrydžius į Angliją organizuoja daugiau aviakompanijų. Populiariausi skrydžiai į Londoną.

Lietuva-Anglija-Lietuva populiarus maršrutas ir tarp keliones autobusu siūlančių vežėjų. Puiki alternatyva pigesnes ir su daugiau bagažo mėgstantiems keliauti asmenims. Kelionės autobusu užtrunka ilgiau, tačiau ypač vasaros sezonu ar švenčių metu bilietus galima gauti daug mažesnėmis kainomis. Kelionės autobusu į Angliją kainuoja apie 200 litų.

Keliones automobiliais dažniausiai renkasi gyvenantys Anglijoje ir grįžtantys į Lietuvą ilgesniam laikui. Kelionė užtrunka ilgiau nei lėktuvu, tačiau nereikia riboti savo bagažo. Tik negalima viršyti nustatytų leidžiamų normų.

Siuntinių gabenimo firmoms maršrutas Lietuva-Anglija-Lietuva vienas iš pelningiausių. Kompanijos vykdydamos savo reisus ir paimdamos siuntinius įš visos Lietuvos vilioja patraukliomis kainomis ir pristatymo galimybėmis. Kai kurios siuntinių gabenimo firmos gabena ir keleivius.

Įvairius variantus galima surasti internete ir Lietuvos laikraščiuose. Išsamiausią informaciją galima gauti paskambinus vežėjų telefonais(vykstant autobusais).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *