Londonas

Londono miestas daugiausiai gyventojų turintis Europos Sąjungos miestas, Didžiosios Britanijos sostinė. Miestą beveik prieš su tūkstantmečius įkūrė romėnai ir jį pavadino Londinium.

Londonas...

Londonas...

Londono miestas tuistų lankomiausia vieta visoje Didžiojoje Britanijoje. Pačiame mieste gyvena beveik 8 milijonai žmonių.

Londono mieste yra įsikūrią penki tarptautiniai oro uostai. Daugiausiai keleivių aptarnauja Heathrow oro uostas. Pigių skrydžių aviakompanijos Ryanair organizuoja skrydžius į Londono Gatwick, Lutono bei Stanstedo oro uostą. WizzAir avialinijos siūlo įsigyti bilietus į Londono Lutono oro uostą. Palankus skrydžių grafikas ( skrydžiai organizuojami kiekvieną dieną), oro uostų pasirinkimas, prieinamos kainos leidžia paviešėti Londone ir aplankyti pačias įspūdingiausias vietas.

Londono mieste apstu grožybių, bei lankytinų objektų, net 4 statiniai įtraukti į pasaulio paveldo sąrašą.

Londono bokštas arba kitaip žinomas kaip Big Benas, pastatytas 1858 metais. Bokšte sumontuotų laikrodžių skersmuo 7 metrai.

,,Londono akis” tai Londono centre esantis apžvalgos ratas. Iš apžvalgos rato galima pamatyti beveik visus Londono įžymiuosius statinius, Temzę bei didelę dalį miesto.

Londono akis dar žinoma, kaip tūkstantmečio ratas. ,,Londono akis” 135 metrų aukščio. Apžvalgos kursas trunka apie 30 minučių ir pigiausias kelionė kainuoja 18 svarų.

Tauerio tiltas dar viena reprezentacinė Londono vieta. Kabamasis pakeliamasis tiltas per Temzę atidarytas 1894 metų birželį. Anuomet tai buvo neįprastas statinys, pakeliamas tiltas buvo naujovė. Pėstiesiems skirta viršutinė tilto dalis yra 42,5 metrų aukštyje.

Parlamento rūmai dar vienas turistų pamėgtas ir vertas dėmesio gotikos stiliaus statinys, kartu su Big Benu atskleidžiantis Londono galybę. Parlemento rūmai tai vieta kur susitinka dvi Didžiosios Britanijos valdančiosios pusės: karališkieji atstovai ir parlamentas. Aplink rūmus įrengta nuostabūs sodai.

Lankantis Londone reikėtų nepamiršti apsilankyti Bakingemo rūmuose. Tai karališkosios šeimos namai.

Geriausia Londoną pamatyti pasinaudojus miesto ekskursijomis. Siūlomi įvairiausi maršrutai, kuriais važiuoja autobusas ir sustoja prie lankytinų objektų, kad užtektų laiko apžiūrėti ir nusifotografuoti. Tai puiki alternatyva taupantiems laiką ir pinigus. Pigiausias maršrutas, kuris siūlo pamatyti žymiausias Londono vietas kainuoja 15 svarų žmogui.

Organizuojami kruizai temzės upe. Pigiausias 30 minučių trukmės kainuos 8,40 svaro. Kruizai organizuojami dieną ir naktį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *