Jūs esate čia: Pradžia // Oro uostai // Londono City oro uostas

Londono City oro uostas

03 20 2011 | Komentuoti


Londono miesto oro uostas yra už 11 kilometrų į rytus nuo Londono miesto centro. 2010 metais tai buvo penktas pagal aptarnautų keleivių bei orlaivių skaičių oro uostas londono teritorijoje ir 14 Jungtinėje Karalystėje.

Londono City oro uostas

Londono City oro uostas

Londono miesto oro uosto statybos prasidėjo 1986 metų gegužės 2 dieną, Pirmasis lėktuvas nusileido 1987 gegužės 31 dieną. Oficialiai oro uostą atidarė Karalienė Elžbieta II 1987 metų lapkričio mėnesį. Pirmaisiais metais oro uostas aptarnavo 133000 keleivių.

Londono miesto oro uostas taiko griežtas taisykles, siekdamas sumažinti triukšmo poveikį. Yra apribotas orlaivių galinčių leistis oro uoste tipas.

Londono miesto oro uostas palyginus su kitais tarptautiniais Londono oro uostais yra palyginti mažas. Jame yra vienas 1508metrų ilgio kilimo tūpimo takas. Pagrindiniai oro uosto vartotojai yra keleiviai keliaujantys verslo bei laisvalaikio klausimais. Oro uosto paslaugomis keleiviai dažniausiai naudojasi žiemą, tada padidėja paklausa slidinėjimo kurortų kryptimis.

Pasiekti Londono miesto oro uostą labai paprasta pasinaudojus viešuoju transportu, metro,taxi ar automobiliu.

Oro uoste įsikūrę parduotuvės, maisto ir gėrimų kioskai, informacijos stendai, keityklos.
Žymės: , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.