Londono olimpines žaidynės

Londonas – puikus, naujoviškas ir kosmopolitietiškas miestas. Jau greitu metu Londone vyks vasaros Olimpinės žaidynės, tad kaip Londonas yra pasiruošęs Londono olimpinėms žaidynėms?

Londono-olimpines-zaidynes

Londono olimpinių žaidynių ilgai laukti neprireiks - jos vyks jau šiais metais

Londone šios žaidynės prieš tai vyko net 4 kartus. Tai buvo 1908-aisiais, 1944-aisiais bei 1948-aisiais. Tiesa, verta žinoti, kad 1944-ųjų žaidynės buvo nutrauktos dėl 2-ojo pasaulinio karo, tačiau nepaisant to, dvejos žaidynės yra taip pat nebloga patirtis.

Tad šių metų vasaros olimpinės žaidynės taip pat vyks Londone. Jos truks nuo pat Liepos 27 iki Rugsėjo 12 dienos, tad bendrai gaunasi ~3 savaitės sporto.

Šioms žaidynėms pats Londonas ruošiasi gana aktyviai. Čia yra pertvarkomos metro. Turbūt svarbiausias ir daugiausiai naudos atnešiantis atnaujinimas – tai Rytų Londono bei Šiaurės Londono linijų praplėtimas. Taip pat čia kursuos ir nauji, „Olympic Javelin“ greitieji traukiniai.

Turistams, netoli Stratfordo, net bus atidarytas naujas olimpinis parkas. Išvedžiotas nuostabių takų, jis parodys nuostabių vaizdų. Taip pat parke dirba keli gidai, kurie gali papasakoti Jums apie 2012-ųjų Londono olimpines žaidynes, bei pačios Anglijos vietines tradicijas.

Tad štai tokios bus jau greitai vyksiančios Londono Olimpinės žaidynes. Išties, labai puiku, kad Anglija joms gana aktyviai ir puikiai ruošiasi – juk vasarą čia atvyks milžiniški turistų srautai, kuriems suvaldyti pasiruošimo reikia tikrai nemažai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *