Maljorka orai

Maljorka – itin prabangus Ispanijos kurortas, kuris pasižymi įspūdingais paplūdimiais, ypatingu kraštovaizdžiu, ir nuostabiu Maljorkos oru.

Maljorka orai

Maljorka - itin prabangi sala

Turbūt prieš vykstant į kokią nors šalį, pirmiausia norite pamatyti kaip ji atrodo fotografijose, internete. Ir turbūt reta fotografija pranašauja apie blogus orus Maljorkoje.

Maljorkai būdingas Viduržemio jūros klimatas – vasaros čia yra ypatingai karštos, bei sausos, o žiemomis atvėsta.

Dėl pakankamai šaltos Atlanto vandenyno srovės, ir ypatingai šilto Afrikos klimato čia visgi galima rasti klimato „aukso viduriuką“. Dažniausiai vasarą čia būna labai šilta, bet karštis tikrai nevarys jūsų iš proto.
Jei norite poilsiauti žiemos metu – geriau rinkitės kokį nors kitą kraštą, kadangi Maljorkos orai netgi čia atvėsta iki ~15c.

Kitas svarbus aspektas kalbant apie orus yra saulėtų dienų skaičius. Jis šioje saloje tikrai nieko nenuskriaus, nes čia jų būna ~280 per metus. Ypač šiuo aspektu dosnus yra Liepos mėnesis, per jį galima pamatyti net 342 saulėtas valandas. Šį mėnesį kritulių kiekis taipogi nėra didelis, todėl būtent Liepą turistų srautai ir plūsta į Maljorką.

Kalbant apie oro drėgnumą, tai jis praktiškai visuomet yra toks pats  – 80%.

Tad štai toks yra Maljorkos oras – idealus turizmui. Mėgstantiems karštį, saulę, ir prabangius kurortus Maljorka turėtų būti tikslas Nr. 1, tačiau ieškantiems privatumo, ši sala vargu ar yra geriausias pasirinkimas.

http://www.youtube.com/watch?v=kZpJ6KFmsSE&feature=relmfu

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *