Maljorka

Maljorka Ispanijos sala Viduržiemio jūroje. Tai didžiausia ir populiariausia Balearų salyno sala. Sala populiari dėl nuostabių savo kurortų ir puikiai sukomplektuotų atostogų paketų.

Maljorka

Maljorka

Nuostabus kraštovaizdis, pėsčiųjų, dviračių takai, prabangūs viešbučiai ir siautulingi naktiniai klubai, puikios prieplaukos, geriausi restoranai, nuostabios vilos ir visa kita kas nuostabu, galima rasti Maljorkoje. Tai rojus žemėje, kupinas nepaprastų vaizdų ir šiltų žmonių šypsenų bei geros nuotaikos.

Maljorka kaip ir visos Ispanijos salos vilioja šiltu Viduržiemo jūros klimatu bei saulėtomis dienomis. Net sausio mėnesio žemiausia temperatūra siekia 8 laipsnius, o kartais pakyla iki 15 laipsnių šilumos. Karščiausias mėnuo –rugpjūtis. Mažiausia temperatūra nukrenta iki 22 laipsnių, o pakilti gali ir iki 35 laipsnių pagal Celcijų.

Maljorkoje galima pamatyti du kalnuotus regionus, o aukščiausia Puig Major 1445 metrų aukščio viršukalnė.

Jau leidžiantis Maljorkos oro uoste gali įstrigti nepakartojamas 14 amžiaus katedros, esančios netoli Maljorkos sostinės Palmos, vaizdas.

Maljorkoje savo paslaugas siūlo ir apsistoti kviečia beveik du tūkstančiai viešbučių. Aukštos klasės aptarnavimas, nepakartojamas maistas ir puikus personalas laukia kiekviename iš jų.

Dabartinė nacionalinė valiuta Ispanijoje- euras. Maljorkoje kiekviename viešbutyje galima rasti bankomatą ir pasainaudojus kreditinėmis kortelėmis išsiimti pinigų. Bankai dirba nuo 9.00 iki 14.00 valandos.

Maljorkoje labai populiarūs dviračiai, tai puiki alternatyva norintiems pasigrožėti nuostabia gamta ir pakvėpuoti grynu oru. Dėl tinkamo klimato dviračiais važinėtis galima net žiemą.

Taip pat išvystytas susisiekimas traukiniais bei autobusais. Norintiems keliauti savarankiškai siūloma išsinuomoti automobilį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *