Maljorkos žemėlapis

Maljorka – itin didelę reikšmę turinti kurortinė sala, todėl naturalu, kad Maljorkos žemėlapis turi kažką išskirtinio.

Maljorkos žemėlapis

Maljorkos žemėlapis - pakankamai "tvarkingas"

Maljorka priklauso puikiai žinomam Balearų salynui, esančiam Ispanijoje. Pats Balearų salynas yra iškilęs Viduržemio jūroje. Tikrai verta žinoti, kad Maljorka yra didžiausia salyno, bei visos Ispanijos sala.

Maljorkos žemėlapis nėra painus. 3640km2 plotas geografiškai galima sakyti, yra pasiskirstęs į dvi dalis.

Maljorkos žemėlapis – kalnuotas

Šiaurinėje pusėje yra gyva galybė kalnų, kadangi palei visą šios dalies pakrantę yra iškilę Serra de Tramunata kalnai. Nieko keisto, kad būtent čia ir galima rasti aukščiausią salos vietą, Puig Machorą.

Kaip jau sakėme, Maljorkos žemėlapis nėra painus. Likusioje salos dalyje vyrauja lygumos, ir kalnų čia nesutiksi, nebent smulkių, ~400metrų kalvų.

Maljorkoje visada šilta. Vasaromis čia yra sausa ir karšta, o žiema tiesiog vėsu. Tiesa, nusigavus iki kalnų galima pajausti ir šaltuką, tad jeigu ruošiatės kopti – tinkamai pasirūpinkite savo apranga.

Taip pat Maljorkos žemėlapis yra apginkluotas puikiais paplūdimiais. Jie yra išsidėstę praktiškai palei visą salos pakrantę. Mėgstantiems būti tarp žmonių, čia yra itin ilgų ir plačių vietų, o privatumo ieškotojams galbūt pasiseks rasti savo įlankėle, kurioje niekas jūsų nematys, ir niekas Jums netrukdys.

Tad štai toks yra tas Maljorkos žemėlapis. Kadangi sala nėra itin didelė, tai ir geografinės įvairovės ieškoti čia neverta, tačiau ir be įvairovės, atostogos praleistos čia, gali būti tobulos.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *