Maroko Miestai

Marokas – viena iš dažniausiai turistų aplankomų Afrikos šalių, tad Maroko miestai turėtų būti patrauklūs turistui. Ir visgi kuriems iš jų reikėtų skirti prioritetą?

El bahia rūmai

Maroko miestai pasižymi rytietiška atmosfera

Magiškas Maroko miestas

Marakešui būdingas judėjimas – gatvėje čia galime sutikti ugnies rijikų, muzikantų, kerėtojų, magų, akrobatų, ir kitokio plauko keistuolių. O kaip pasisekė tam, kuris surado galimybę stebėti visą šią maišalynę iš salies! Toks vaizdas tesiog užburia.

Žymiausia šio Maroko miesto aikštė – Džma el Fna. Iš čia galima patekti į vingiuotas gatveles, kuriose galima rasti ištaigingus Sultonų rūmus, prašmatnius pirklių vasarnamius.

Džma el Fna aikštės galima patekti į Maghrebo turgavietę. Čia rasime įvairių prekevių, įspūdingo ilgio XII a. Amžiaus statybos sienas, bei nuostabaus grožio Bab Aguenaou vartus.

Būnant čia būtina aplankyti El Bahia rūmus, kurie užkeri savo ramybę.

Dar vienas, itin kerintis Maroko miestas – Fesas. Įžengę čia, pasijusime lyg būtume Arabijo viduramžiuose.

Kiekvienam turėtų būti įdomu pamatyti didžiausią mečetę šiaurės Afrikoje – Al-Karavijin. Ji užima 3ha plotą. Beje, čia telpa net 22 000 tikinčiųjų! Visgi įžengti į jos vidų nepavyks – tai turistams draudžiama.

Įspūdingai atrodo šiuolaikiškas Fes Ville Nouvelle. Šioje Feso dalyje galima gerėtis dailiomis kavinukėmis, bei parduotuvėlėmis įsikūrusiomis senoviniuose pastatuose. Šiaurinėje miesto dalyje rasime XVI a. Pilį kurioje yra įsikūręs karo muziejus, Marinidų kapus.

Negalima išvykti iš šalies nepamačius Mekneso. Čia yra daug įvairių turisto akiai įdomių vietų. Pavyzdžiui Dar El Makhzen rūmai. Jie yra apsupti dviejų 2km ilgio sienų, ir atrodo tikrai didingai

Lankytinų vietų šiame mieste yra daug, tad PigiausiSkrydžiai.lt keletą iš jų tesiog išvardins

  • Lahboul‘o sodai patiks mylintiems gamtą. Čia rasite zoologijos sodą, ir teatrą įsikūrusi po atviru dangumi.
  • Didžioji mečetė pasižymi dideliu arkadų skaičiumi – net 143.
  • Bab Lakhmis XVII a.statybos nuostabiai išdekoruoti vartai
  • Volubilis miesto griūvesiai jus tikrai nustebins savo didingumu.

Tad tiek  Maroko miestus, kurie jus pamalonins rytietiška atmosfera, bei vakarietiškais patogumais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *