Maskvos Šeremetjevo oro uostas

Šeremetjevo oro uostas tarptautinis oro uostas įsikūręs už 29 kilometrų nuo centrinės Maskvos. Tai antras pagal dydį Rusijos oro uostas, po Domodedovo oro uosto.

šeremenjevo oro uostas

Šerementjevo oro uostas

Šeremetjevo oro uostas vienas iš trijų oro uostų aptarnaujančių Maskvą kartu su didžiausiu Rusijoje Domodedovo oro uostu bei Vnukovo oro uostu.

Oro uostas atidarytas 1959 metų rugpjūčio 11 dieną o pirmasis tarptautinis skrydis įvyko 1960 birželio pirmąją į Berlyną.

100% Šermetjevo akcijų priklauso valstybei.

Savo bazes Maskvos Šeremetjevo oro uoste turi keturios aviakompanijos:

,,Aeroflot”, Avianova, Nordavia, Nordwind Airlines. Didžiausias vežėjas Rusijos aviakompanija ,,Aeroflot”.

Oro uostas turi du betoninius kilimo tūpimo takus, 3700 metrų ir 3550 metrų ilgio.

2010 metais oro uostas aptarnavo 19329000 keleivius, 184488 orlaivių skrydžius ir buvo antras pagal aptarnautų keleivių skaičių Rusijoje po Domodedovo oro uosto.

Norint iš Maskvos pasiekti oro uostą galite užtrukti nuo 20 minučių iki 2 valandų, priklausomai kokį ir kuriuo metu pasirinksite transportą. Greičiausia patekti pasinaudojus metro. Taip pat važiuoja maršrutiniai autobusai, bei taxi.

Oro uoste teikiamos nemokamos paslaugos asmenims su negalia.

Antrame terminalo B aukšte įsikūręs mamos ir vaiko kambariai, tik tereikia pateikti reikalingus dokumentus. Ilgiausiai nemokamai galima praleisti keturias valandas. Motinos gali lankytis su vaikais iki 7 metų amžiaus.Kambariuose įrengtos lovelės vaikams, wc, žaidimų kambarys bei virtuvėlė su būtiniausiai reikmenimis.

Šeremetjevo oro uoste savo paslaugas siūlo restoranai, kavinės, parduotuvės, automobilių nuomos kompanijos ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *