Medaus mėnesio kelionės

Tęskime povestuvinių kelionų apžvalgą. Šį kartą pasiūlysime Jums ir Jūsų antrąjai pusei dar kelias įspūdingas vietas tam, kad laikas, praleistas kartu pakurstytų meilę ir aistras bei lesitu iš naujo atrasti vienas kitą.

Medaus mėnesio kelionės

Medaus mėnesio kelionės: Sardinijos sala

Sutuoktiniai, kurie propaguoja aktyvų gyvenimo būdą, turėtų apsvarstyti galimybę medaus mėnesį praleisti Sardinijos saloje.  Tai nuostabi vieta, kurioje Jūsų laukia gražūs gamtos vaizdai, šilta jūra ir smėlėti paplūdimiai bei olos ir kalnai, o taip pat neabejotinai įspūdį paliks saugomas kultūrinis savitumas, unikali nacionalinė virtuvė ir nuotykiai, nuotykiai ir dar kartą nuotykiai. Jeigu norite ramių atostogų, Sardinijoje galėsite rinktis poilsį mėgaujantis saulės šiluma bei vandens sporto ir pramogų teikiamais malonumai, tačiau rekomenduojame ilgai neužsibūti vienoje vietoje ir išvykos metu apkeliauti didžiąją salos dalį. Tai Jūsų medaus mėnesį pavers nepamirštamu ir be galo įdomiu.

Medaus mėnesio kelionės: Kruizas Baltijos jūra

Jeigu nenorite vykti į kitą pasaulio kraštą, siūlome Jums rinktis viliojančią kelionę kruizu Baltijos jūroje. Išvyksite iš Lietuvos ir keliaudami per Latviją, pasieksite Taliną, kur organizuojamos apžvalginės ekskursijos.  Pasivaikščioję po miestą, grįšite į viešbutį, kur galėsite patogiai išsimiegoti bei pailsėti. Antrąją dieną keltu persikelsite į Helsinkį, kuriame siūloma paragauti tradicinių suomiškų patiekalų ir susipažinti su baltuoju šiaurės miestu. Trečiąją ir ketvirtąją dieną Jūsų lauks Stokholmas ir Ryga.

Medaus mėnesio kelionės: Dominikos Respublika (Punta Cana)

Punta Cana – tai nepakartojamas ir be galo populiarus kurortas, kuriame ilgi baltojo smėlio paplūdimiai retai kada ištuštėja. Romantiškas poilsis nuostabioje gamtoje garantuotas: čia būsite apsupti kokoso palmėmis, o svajingus vakarus galėsite leisti šiltos jūros pakrantėse stebint gražiausius saulėlydžius.

Išsirinkite sau tinkamiausią vietą ir Jūsų medaus mėnesio kelionė virs vienu iš mažyčių stebuklų šeimyninio gyvenimo pradžiai užtvirtinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *