Naujametinės kelionės

Artėjant Naujujų metų šventei, norėtume Jums pateikti keletą įdomių įdėjų, kur būtų galima nukeliauti ir sutikti pirmąsias 2012 – ųjų metų dienas. Jeigu norite paįvairinti Naujųjų metų sutikimą, nustebinti savo mylimąjį/ ąją, šeimą ar draugus, šiame straipsnyje rasite tikrai neblogų patarimų.

 

Naujametinės kelionės

Naujieji metai Rygoje

Jeigu atvyktumėte diena anksčiau, galėtumėte apsilankyti vienoje iš smagiausių žiemos pramogų vietų – bobslėjaus trasoje, kur gausite galimybę smagiai papramogauti, pavyzdžiui,galėsite leistis specialiomis rogėmis su penkiais savo bičiuliais ar artimaisiais arba lyno keliu persikelti per Gaują – vieną iš vaizdingiausių Latvijos upių. Kai laikrodis muš dvyliktą, rekomenduojama būti šventiškai pasipuošusiame Rygos senamiestyje prie Kalėdinės eglutės.

 

Naujieji metai Berlyne

Jeigu norite netik pasigrožėti įspūdingais fejerverkais, naujametinėmis pramogomis ar koncertais, bet ir pamatyti ką nors įdomaus ir stebinančio, siūlome Naujuosius metus sutikti Berlyne. Kol sulauksite lemtingojo šventinio vakaro, galėsite leistis į nepamirštamą pažintinę ekskursiją, kurios metu galima aplankyti Senąją rotušę, Potsdamo aikštę, senąjį Universitetą, Reichstagą bei kitas dėmesio vertas Berlyno lankytinas vietas.

 

Naujieji metai Paryžiuje – Disneilende

Turbūt net nereikia priminti, kad tai būtų nepaprasta dovana Jūsų mažiesiems. Tačiau šios kelionės metu daugybė pramogų laukia netik jų, – rekomenduojama aplankyti Invalidų rūmus, kurių katedroje yra imperatoriaus Napoleono amžinojo poilsio vieta, taip pat verta užsukti į O. Rodeno muziejų ar Monmartą. Naujųjų metų sutikimas Paryžiaus aikštėse ir gatvėse – tikrai nepakartojamas ir kvapą gniaužiantis reginys, tad tikrai neliksite nusivylę.

 

Naujieji metai Palangoje

Jeigu nenorite toli keliauti, senuosius metus galite palydėti tiesiog Palangoje, lietuviškame pajūryje. Pakeliui į šventę siūlome apsilankyti Klaipėdoje, kur Jūsų laukia gražusis senamiestis ir jo senoji Birža, Teatro aikštė bei fachverko architektūros kampeliai.

 

Kad ir kur nuspręstumėte sutikti Naujuosius metus, nepamirškite geros nuotaikos , o pasitinkant 2012 – uosius mes Jums linkime gerų ateinančių metų ir daug pozityvių emocijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *