Naujametinės kelionės

Nauji Metai viena didžiausių švenčių visame pasaulyje, daugelyje šalių vykstanti sausio 1ąją ir skirta paminėti metų virsmą. Sausio 1oji Naujų metų diena Lietuvoje, pradėta švęsti XIX amžiuje. Visiems tai viena didžiausių metų švenčių, todėl naujametinėmis kelionėmis pradedama rūpintis dar vasarą.

Naujametinės kelionės

Nauji metai Sidnėjuje

Dažniausia lietuviai švenčia namuose arba pas draugus, bet vis daugiau ieško pasiūlymų sutikti Naujus metus užsienyje.

Lietuvos kelionių agentūros siūlo naujametines keliones į daugelį Europos bei pasaulio miestų autobusu arba lėktuvu.

Naujametinės kelionės autobusu vykdomos Europoje į artimesnius kampelius, o lėktuvu galima nuskristi ir iki Margaritos salos, Ganos ar tolimosios ir žavingosios Australijos ir kitų ne ką žymesnių pasaulio kampelių.

Ieškantiems pigių naujametinių kelionių pasiūlymų vertėtų apsilankyti Airijos pigių skrydžių aviakompanijos Ryanair tinklapyje.

Planuojantiems naujametines keliones patiems vertėtų nepamiršti, kad viešbučius geriau užsisakyti iš anksto, nes daug norinčiųjų iš viso pasaulio sutikti Naujus metus Paryžiuje, Londone, Barselonoje ar kituose Europos miestuose.

Planuojantiems ilgesnias naujametines keliones puikius pasiūlymus siūlo kelionių agentūros. Kai Lietuvoje minusinė temperatūra, Egipte, Tunise ar Maroke galima lepintis saulės voniomis, nardyti po žavingą vandenų pasaulį.

Naujųjų metų šventė vis artėja, o palankiausias metas įsigyti naujametines keliones – vasara. Telieka rinktis ar linksmas lietuviškas naujametinis stalas ir draugai bei artimieji, ar nauji įspūdžiai, nauji vaizdai ir užsienietiški fejerverkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *