Nauji airBaltic bilietai

„airBaltic“ keleiviai neseniai buvo supažindinti su nauja bilietų tvarka, tad norėtume trumpai pristatyti svarbiausią informaciją planuojantiems naudotis šios Baltijos šalių oro bendrovės paslaugomis.

Nauji airBaltic bilietai

Nauji airBaltic bilietai

Oro linijų bendrovė „airBaltic“ pristato penkias naujas bilietų rūšis: „Basic“, „Economy“, „Economy Flex“, „Business“ ir „Business Flex“. Dėka naujosios tvarkos bus siekiama padėti keleiviams sutaupyti ir išsirinkti tas paslaugos, kurios jiems bus reikalingos.

Michaelio Grimmo teigimu, šių skirtingų bilietų rūšių atsiradimas turėtų padėti oro bendrovei sugrupuoti savo klientus pagal jų individualius poreikius ir pageidavimus bei paskirti jiems atitinkamas paslaugas.

„airBaltic“ bendrovės klientams skrydžio metu siūlomos įvairiausios paslaugos, o už vietų rezervavimą bei bagažo registravimą atsakinga „SeatBuddy“ suteikia galimybę keleiviams keisti kelionės datą ir laiką. Šiuo metu naudojantis „airBaltic“ paslaugomis galima užsisakyti skrydžius iš daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos ar kitų NVS šalių bei Artimųjų Rytų oro uostų.

Tęsiant kalbą apie naujuosius bilietus, derėtų paminėti, kad kiekviena jų rūšis leidžia naudotis vis gausesniu kiekiu paslaugų. Pavyzdžiui, „Basic“ bilietas garantuos pigiausią kelionę, tačiau „Economy“ bilietą turintys keleiviai galės naudotis nemokama bagažo registravimo paslauga. Jeigu staigiai prireikė pakeisti kelionės datą ar laiką, „Economy Flex“ bilietus turinys žmonės gali tai daryti neribotai, o įsigijus „Business Flex“ bilietą galima naudotis visomis Verslo klasei suteikiamomis paslaugomis tiek oro uoste, tiek ir poilsio zonose bei skrydžio metu.

Daugiau informacijos apie naująsias „airBaltic“ bilietų rūšis galima rasti oro bendrovės interntinėje svetainėje arba pasiteirauti kiekvienoje kelionių agentūroje, o norintys naudotis kompanijos paslaugomis, gali užsisakyti skrydžius, vykdomus iš Vilniaus, Kauno arba Palangos.

Tagged with 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *