Norwegian Air Shuttle

,,Norwegian Air Shuttle”, arba Norvegijos avilinijos – tai antra padal dydį avialinijų kompanija Skandinavijos šalyse ir trečia pagal dydį pigių skrydžių bendrovė Europoje. Aviakompanijos  bazės: Oslo oro uostas, Kopenhagos oro uostas, Stokholmo Arlanda oro uostas, Helsinkio Vantaa oro uostas, Bergeno oro uostas, Tronheimo oro uostas ir Stavangerio oro uostas.

Norwegian Air Shuttle

Norwegian Air Shuttle

,,Norwegian Air Shuttle” aviakompanija buvo įkurta 1993 metais perimti regioninių avialinijų Busy Bee paslaugoms. Pradžioje Norvegijos avilinijose dirbo tik bankrutavusios Busy Bee aviakompanijos darbuotojai, o buveinė buvo įsikūrusi Bergene, bet vėliau įkūrė techninę bazę Stavangeryje.

Norvegijos avialinijos: maršrutai ir orlaivių parkas

Norvegijos avialinijos skrydžius organizuoja 238 maršrutais į daugiau nei 95 vietas 27 šalyse, trijuose žemynuose. Populiariausias vidaus maršrutas tarp Oslo ir Bergeno. Londono Gatwich oro uostas populiariausias tarptautinių maršrutų sąraše. Į Pietų Europos, Tolimųjų Rytų bei Šiaurės Afrikos miestus aviakompanija skraidina kartą per dieną kartais ir mažiau. Ilgiausias norvegų kompanijos maršrytas Oslas – Dubajus, kurio ilgis 5133 kilometrai. Tai antras pagal ilgumą maršrutas ilgiausių pasaulyje maršrutų sąraše.

Jei dar nesate skridę Norvegijos avialinijomis, čia galite pamatyti, kaip atrodo bendrovės lėktuvai:

2010 metų duomenimis, Norvegijos avialinijų orlaivių parką sudarė 55 lėktuvai. 19 Boeing 737-300 ir 36 Boeing 737-800 tipo lėktuvai.

2010 metais Norvegijos avialinijos aptarnavo 13 milijonų žmonių.

Čia rasite oficialų Norwegian tinklalpį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *