Palma de Maljorka Oro uostas

Tęskime savo pažintį su Maljorka. Šiandien trumpai pristatysime Palma de Maljorka Oro uostą ir jo teikiamas paslaugas, skirtas palengvinti Jūsų kelionei.

 

Palma de Maljorka oro uostas

Palma de Maljorka Oro uostas

Šis tarptautinis oro uostas įsikūręs Maljorkos Palmoje, mieste, kuris įsikūręs Maljorkos saloje ir yra Balearų salų administracinis centras. Palma de Maljorkos Oro uostas yras įsikūręs 8 km į rytus nuo sostinės. Tai vartai milijonams turistų, kurie nori praleisti puikias atostogas šiame kurorte. Didžiausia apkrova jiems atitenka, žinoma, vasaros sezono metu.

Oro uostas vykdo skrydžius, jungiančius Maljorkos salą su žemynu. Svarbiausia jungtimi laikomi skrydžiai į Barseloną ir Madridas – Barajas, kurių metų per metus aptarnaujama daugiau nei vienas milijonas keleivių bei skrydžiai į Diuseldorfą ir Mančesterį, kuriais naudojasi daugiau nei 700.000 keleivių per metus. Pagal atvykstančiųjų į Maljorką tautybę pirmauja Vokietija, Ispanija ir Jungtinės Karalystės.

Palma de Maljorka oro uostas įdiegė aplinkosaugos vadybos sistemą nei įsipareigojo visapusiškai rūpintis aplinka.

Jūsų patogumui šalia oro uosto visą laiką laukia taxi, o jeigu norite keliauti pigiau, galite naudotis autobusais ar išsinuomoti automobilį.

Oro uostas gali didžiuotis tuo, kad jis visapusiškai pritaikytas neįgaliųjų lankytojų aptarnavimui: čia galima rasti automobilių stovėjimo aikštelę su specialiomis vietomis neįgaliesiems, šaligatvius su nuleistomis briaunomis, specialius tualetus visoje oro uosto teritorijoje, liftus, pritaikytas telefono būdeles, kelrodžius vadovus ir pan.

 Pagrindinė informacija

Adresas 07.611 Palma

Telefonas +34 91 321 10 00

E-mail pmi_reclamaciones@aena.es

Palma de Maljorka Oro uostas – tai vieninteliai oro vartai, kurių dėka Jūs galite pasiekti ypatingąjį kurortą ir praleisti nepamirštamas atostogas.

Naudingos nuorodos

http://www.aena.es/csee/Satellite/Home

http://www.majorca-airport-transfers.com/

http://en.wikipedia.org/wiki/Palma_de_Mallorca_Airport

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *