Paryžiaus Beauvais oro uostas

Beauvais-Tille oro uostas mažas regioninis oro uostas netoli Beauvais miesto, Prancūzijoje. Jis įsikūręs Tille šiaurinėje gyvenvietėje maždaug už keturių kilometrų nuo Beauvais miesto. Oro uostas maždaug už 85 kilometrų nuo Paryžiaus centro.

Paryžiaus Beauvais oro uostas

Paryžiaus Beauvais oro uostas

Nepaisant oficialaus Beauvais-Tille oro uosto pavadinimo ir atstumo nuo Paryžiaus daugelis pigių skrydžių avialinijų kompanijų šį oro uostą pristato kaip Paryžiaus Beauvais oro uostą, tame tarpe ir Airijos pigių skrydžių bendrovė ,,Ryanair”.

Oro uostas pastatytas 1930 metais. Atlaikęs karo išbandymus ir atstatytas oro uostas yra modernus, gerai įrengtas civilinis oro uostas Prancūzijoje. Kai kur vis dar galima įžvelgti karo padarinius.

Paryžiaus oro uostas: avialinijos

Iš Paryžiaus Beauvais oro uosto savo skrydžius organizuoja šios pigių skrydžių avialinijų kompanijos:

Blue Air

Ryanair

Wizz Air

Sterling

Norwegian air Shuttle

Paryžiaus oro uoste savo paslaugas siūlo keletas automobilių nuomos kompanijų, kurios siūlo transporto priemonių ir pasirenkamų tarifų spektrą.

Palygink Paryžiaus viešbučių kainas. SPAUSKA ČIA

Paryžiaus oro uosto tris kartus per dieną  kursuoja autobusai į Disnėjaus parką.

Tarp oro uosto ir Porte Maillot Paryžiuje kursuoja autobusai. 20 minučių po kiekvieno skrydžio autobusai vyksta į Paryžių, o likus trims valandoms iki skrydžio vyksta į oro uostą iš Paryžiaus. Kaina 15 eurų į vieną pusę, kelionė trunka apie 80 minučių.

Beauvais mieste yra traukinių stotis iš kurios važinėja traukiniai į Paryžiaus miestą, tačiau iki traukinių stoties iš oro uosto reikia važiuoti taxi.

Taip pat galima keliauti taxi, tačiau kaina bus nuo 120 iki 160 eurų, priklausomai į kurią Paryžiaus vietą ir kuriuo paros metu keliausite.

Paryžiaus Beauvais oro uosto oficialus tinklalpis

Paryžiaus oro uosto adresas:

Aéroport Beauvais Tillé
60000 Tillé, France
08 92 68 20 66

http://www.youtube.com/watch?v=q4VSIqNNxpw

One thought on “Paryžiaus Beauvais oro uostas

  1. Sveiki, mano vardas Ilona, as gyvenu Paryziuje, dirbu turizme. Labai myliu si miesta. As organizuoju ir pravedu nuostabias ekskursijas po si amzinaji meiles miesta, pasitinku zmones is oro uosto ir suteikiu visa reikalinga informacija, jei kam nora reikes mano paslaugu – butinai kreikites, as labai pasistengsiu organizuoti Jusu poilsi kaip galima geriau. Susisiekti su manimi galima e-pastu: tur.and.france@gmail.com arba telefonu +33 7 53 25 09 51

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *