Pietų Afrikos Respublika

Pietų Afrikos Respublika – ekonomiškai stipriausia ir labiausiai išsivysčiusi Afrikos žemyno šalis, tad reikėtų pasidomėti apie šios šalies gamtos stebuklus, bei lankytinas vietas, kadangi nukeliauti čia turėtų kiekvienas.

Bleido upės kanjonas

Blaido upės kanjonas

Ši šalis iš kitų Afrikos valstybių išsiskiria tuom, kad yra pripažinta kaip pirmojo pasaulio šalis, kadangi nepatyrė jokio karinio perversmo.

Taipogi Pietų Afrikos Respublika rūpinasi turistais, kadangi turizmas – labai svarbus šios šalies ekonomikos sektorius.

Saulės miestas, traukia turistus, kaip itin prabangus kurortas. Šioje vietoje viskas spindi išdidumu, o miestas turi visus prabangaus kurorto patogumus: keturi viešbučiai, laisvalaiko centras, du tradiciniai 18 duobučių golfo laukai, tad veiklos čia atsiras visuomet.

http://youtu.be/dfAQIJbR3-c

Turbūt vienintelis tokio grožio plokščias kalnas

Turistus čia traukia ir Stalo kalnas, kuris yra labai įsimintinas ir žinomas, dėl savo aukščio ir keistos formos. Nuo 1089 metrų aukščio, bei daugiau, nei 3km ilgio kalno plokščia viršūne puikiai matosi visa Keiptauno panorama, vakaruose galima apžvelgti Atlanto vandenyną, o pietuose – viena piečiausių Afrikos vietų – Gerosios Vilties kyšulį.

Jei norite ramiai papoilsiauti, bei pasilepinti saulėje, apsilankykite Durbane, mieste garsėjančiame puikiais kazino, ir paplūdimiais. Taipogi durbane rasite vieną didžiausių pasaulyje „uShaka“ akvariumą.

Nuostabaus grožio stebuklas

Visgi, jei turistausite, negalite neapsilankyti Blaido upės kanjone, vietoje kuri vadinama Afrikos stebuklu. Čia senoviniai Drakeno kalnų granito kupolai kyla virš vinguriuojančios Blaido upės kanjono slėnių, o viršūnes skiria gilios griovos. Šlaitai čia tankiai apauge krūmokšniais, bei medžiais, tad viskas tesiog žaliuoja.

Įvairiose Pietų Afrikos Respublikos vietose viena valstybine kalba sunkiai susišnekėsite – oficialių čia yra net 11, o neoficialių – 8. Tačiau nebijokite, dauguma šios šalies baltųjų puikiai šneka vokiečių, portugalų, bei graikų kalbomis, o azijiečiai, bei indai, taipogi apleidžia savo kalbas.

Ši valstybė dažnai tituluojama kaip „Vaivorykštės tauta“, kadangi dėl etninės įvairovės, bei kultūrinės raidos neturi vieningos kultūros. Įvairiose Pietų Afrikos Respublikos vietose vyrauja įvairūs papročiai, religijos, ir net žmonių manieros.Ir visgi, keliaujant po šią šalį nepamirškite pasirūpinti savo apsauga, kadangi nusikalstatumas čia dar visai neseniai buvo vienas iš didžiausių pasaulyje, nors ir Pietų Afrikos Respublikos vyriausybe stengiasi kuo efektyviau išspręsti šią problemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *