Pietų Korėjos miestai

Pietų Korėja – šiuo metu gan smarkiai besivystanti šalis. Nors Pietų Korėjos miestai kentėjo nuo karo, po jo šalis atsigavo ir atstatinėja daugumą architektūrinių paminklų.

pietu_korejos_miestai

Pietų Korėjos miestai vis dar išlaikė savitą architektūrinį žavesį.

Seulas – turbūt greičiausiai besivystantis Pietų Korėjos miestas. Dar neseniai iš miesto buvo likę tik griūvėsiai. Dabar čia gyvena per 11 milijonų žmonių, o plotas lygus 1% šalies ploto talpina ~27% Pietų Korėjos piliečių.

Seule verta aplankyti vien dėl istorijai svarbių senosios Li dinastijos epochos pastatų.  Taipogi turistus iš viso pasaulio čia traukia Kjongbokkungas – pirmoji karališka rezidencija, kuriai buvo lemta sudegti, ir būti atstatytai.

Šiame mieste dar verta aplankyti Mjongdonko katedrą, itin iškiliai atrodančią Čongmio šventyklą.

Pietų Korėjos miestas, atveriantis kelius į pasaulį

Busanas – antras pagal dydį Pietų Korėjos miestas. Šis Pietų Korėjos miestas – pagrindinis šalies uostas. Taipogi iš čia atsiveria jūrų keliai į Japonija, bei kitas valstybęs.

Lankytinų vietų šiame mieste užtektinai. Ypač čia patiks gamtos mylėtojams, tad kelionę galima pradėti nuo Eulsukdo salos, kurioje pastoviai gyvena tūkstančiai paukščių. Iš tiesų čia jų gausu visada, ir tuo labiau, čia gyvena daug itin retų rūšių, tad šią vietą Busane aplankyti tiesiog būtina.

Taipogi verta aplankyti Beomeosa šventyklą, kuri yra vienas iš nuostabiausių statinių pastatytų valdant Joseonų dinastijai.

Šiame mieste daug papūdymių. Itin vertas dėmesio Gwangalli paplūdimys, kuris itin garsėja dėl savo smėlio. Čia taipogi yra jachtų prieplauka, kurioje galite išsinuomoti jachtą!

Dar vienas itin svarbus miestas šioje šalyje – Čedžu. Šis miestas yra itin svarbus Pietų Korėjos miestas turizmo atžvilgiu.

Čedžu yra nemažai dėmesio vertų objektų, tiesa čia kaip ir Busane – itin puiki gamta.

Būnant šiame Pietų Korėjos mieste verta aplankyti Hallasano nacionalinį parką, įsikūrusi netoli Hallasano kalno, negalima nepamatyti itin gražių Cheonjeyeon krioklių.

Nuostabiai atrodo Jungmun Daepo Coast Jusangjeolli uolos.

http://youtu.be/A0pBlyKE6aU

Tad tiek apie Pietų Korėjos miestus. Kaip matote, vienas bruožas itin išskiriančius juos iš kitų – čia itin puiki gamta, vien dėl kurios verta čia važiuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *