Pigios kelionės į Baltarusiją

Baltarusija – tai valstybė, esanti Rytų Europoje, o taip pat tai rytinė Lietuvos kaimynė. Siūlome Jums susipažinti su puikiu pigių kelionių į Baltarusiją pasiūlymų.

Pigios kelionės į Baltarusiją: keletas svarbiausių faktų apie Baltarusiją

Baltarusija – tai prezidentinė respublika, kurią valdo Aukščiausia Taryba ir prezidentas, kurį šalies gyventojai renkas kas 5 metus. Valstybė suskirstyta į šešias sritis ir respublikinio pavaldumo Minsko miestą, kuris taip pat yra ir šalies sostinė. Minskas laikomas pagrindiniu pramoniniu Baltarusijos centru. Šalyje priimtos dvi oficialios kalbos – baltarusių ir rusų.

Pigios kelionės į Baltarusiją: dviejų dienų kelionė

Jeigu norite aplankyte kaimyninę Baltarusiją, užsisakykite dviejų dienų kelionę. Pirmąją dieną, vos išvykę iš Lietuvos nuvyksite į Lydą, kuriame gausite galimybę sudalyvauti trumpoje ekskursijoje: aplankysite buvusį vienuolių pijorų vienuolyną, barokinę Kryžiaus išaukštinimo bažnyčią, pasivaikščiosite kunigaikščio Gedimino pilyje ir kt. Po pažinties su Lydo gražiausiomis ir įdomiausiomis vietomis, toliau keliausite į Naugarduką, kuriame Jūsų lauks Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia, Adomo Mickevičiaus namas ir memorialinis muziejus. Trečia kelionės stotelė – Myras, kur kadaise gyveno Radvilų šeima. Čia vis dar stovi jų pilis, kuri yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Taip pat aplankysite kunigaikščių Sviatopolkų – Mirskių cerkvę bei Šv. Nikolajaus bažnyčią ir Šv. Trejybės cerkvę. Priešpaskutinis miestas, kuriame apsilankysite pirmos dienos metu – Nesvydžius ir jo barokinė LDK jėzuitų bažnyčia bei Nesvydžiaus rūmai. Galų gale pasieksite Baltarusijos sostinę, kur Jūsų lauks nakvynė viešbutyje.

Antrąją dieną, pavalgę skanius ir sočius pusryčius, leisitės į pažintinę ekskursiją po Minską: aplankysite Nacionalinę biblioteką, pasivaikščiosite Nepriklausomybės aikšte ir užsuksite į Raudonąją bažnyčią. Kartu su būreliu turistų galėsite pasimėgauti pažintimi su miesto senamiesčiu, kuriame rasite Ašarų salą, o Aukštutiniame mieste – Šv. Dvasios cerkvę bei Šv. Mergelės Marijos bažnyčią. Aplankę daugybę kitų miesto įžymybių, gausite laisvo laiko savarankiškai pasimėgauti Minsko gėrybėmis, papietauti ar įsigyti dovanų artimiesiems.

Nepamirškite, kad norint aplankyti Baltarusiją, Jums bus reikalinga viza, o pigios kelionės į Baltarusiją metu per dvi dienas galėsite aplankyti daugumą nuostabiausių šalies vietų.

 

One thought on “Pigios kelionės į Baltarusiją

  1. Informacija tikrai pravertė kelionės metu 🙂 Dėkoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *