Pigios kelionės į Egiptą

Egiptas viena iš didžiausių pasaulio civilizacijų, o jos egzistavimas paliko vieną iš didžiausių pėdsakų žmonijos istorijoje. Pigios kelionės į Egiptą leis pasinerti į daugiau nei 5000 metų civilaziją už ypač mažą kainą.

Pigios kelionės į Egiptą

Egiptas

Egiptas, o ypač Nilo slėnis, turi tiek daug puikių vietų, kad visa tai pamatyti tiesiog neįmanoma per vieną trumpą kelionę. Keliaujant į Kairą, neišvengiamai būtina pamatyti Gizos ir Sfinkso piramides, taip pat Egipto muziejų. Vizitas Luksore nebus baigtas neapsilankius Karnako šventyklose, Luxor šventyklose, ir žinoma, Pasakų Karalių slėnyje.

Daugelis turistų renkasi atostogas aplankant keletą miestų ir svarbiausių Egipto pasididžiavimų.

Kelionių organizatoriai siūlo ir kruizus Nilo upe. Nilo upės kruizai garantuoja unikalią atostogų patirtį. Didieji Egipto paminklai ir senovės miestų linija suteikia keliautojams įžvalgos pranašumą ne tik pasineriant į senovišką, tačiau ir šiuolaikinį pasaulį. Pigios kelionės į Egiptą garantuoja neišdildomus įspūdžius ir norą ten sugrįžti vėl ir vėl.

Ieškant pigių kelionių į Egiptą vertėtų atkreipti dėmesį į paskutinės minutės pasiūlymus. Dauguma Lietuvos kelionių organizatorių siūlo paskutinės minutės pasiūlymus ir pigias keliones į Egiptą ypač mažomis kainomis. Paatostogauti nesibaigiančiomis pramogomis, puikiais viešbučiais, neapsakomais povandeniniais vaizdais ir , žinoma, piramidėmis garsėjančiame egipte galima ir už tūkstantį litų. Į kainą būna įskaičiuota kelionė ir viešbutis. Priklausomai nuo viešbučio, maitinimo tipo, kelionės tiklo ir laiko kaina gali skirtis.

Kelionių organizatoriai daugiausiai pigių kelionių į Egiptą pasiūlymų pateikia į Hurhados ir Šarm el Šeicho kurortus.

Daugiau informacijos apie pigias keliones į Egiptą galima rasti kelionių agentūrų tinklalapiuose arba teiraujantis kelionių konsultantų kelionių organizatorių biuruose.

http://www.youtube.com/watch?v=nAkSW1G1Me4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *