Pigūs bilietai į Londoną

Skrydžiai į Londoną ir pigių bilietų į londoną paieška tapo neatsiejama daugelio lietuvių gyvenimo dalimi. Londone, Didžiosios Britanijos sostinėje gyvena beveik 200 tūkstančių lietuvių. Iš viso miesto gyventojų skaičius siekia aštuonis milijonus, tad Londonas yra didžiausias miestas Europos Sąjungoje.  Pigių bilietų į Londoną paieška vienas iš didžiausių uždavinių taupiems lietuviams.

Pigūs bilietai į Londoną

Pigūs bilietai į Londoną

Londonas vienas iš didžiausių ekonomikos, verslo bei kultūros centrų pasaulyje, todėl miestą aptarnauja net penki oro uostai: Londono Lutono, Stanstedo, Gatwick, Londono miesto oro uostas ir pats didžiausias Heathrow oro uostas. Heathrow oro uostas daugiausiai keleivių aptarnaujantis oro uostas pasaulyje.

Daugelis Lietuvos piliečių jau įsikūrę Londone, kiti dar tik ieško geresnių gyvenimo sąlygų, dar kiti skrenda verslo reikalais, o kai kurie tiesiog nori aplankyti Viktorijos laikus menantį, svarbų vaidmenį pasauliniame gyvenime vaidinantį miestą.

Skrydžiai į Londoną

Tikrai pigūs bilietai į Londoną siūlomi dviejų pigių skrydžių bendrovių įsikūrusių Lietuvoje: WizzAir ir Ryanair. Ryanair aviakompanija savo bazę 2010 metais įkūrė Kaune ir siūlo įsigyti pigius bilietus į tris Londono oro uostus, Londono Stanstedo, Gatwick ir Lutono oro uostus.

Vengrų pigių skrydžių aviakompanija WizzAir 2011 metų balandžio viduryje pradėjo savo veiklą iš Vilniaus oro uosto. Pigūs skrydžiai į Londoną ir bilietai į Londoną čia galimi skrendant į Lutono oro uostą. Kainos nuo 118 litų į vieną pusę.

Atsinaujinusioje pigių skrydžių aviakompanijos svetainėje galima įsigyti pigius skrydžius į tris Londono oro uostus iš Kauno, kainos nuo 167 litų į vieną pusę. Taip pat į Londono Stanstedo oro uostą nuo 104 litų  iš Vilniaus oro uosto.

Tikslesnes skrydžiai į Londoną kainas ir skrydžių tvarkaraščius galima surasti internetiniuose aviakompanijų puslapiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *