Pigūs skrydžiai į Amsterdamą, Olandiją

Jeigu planuojate kelionę į Amsterdamą, Jums pravers keletas naudingų faktų apie šį miestą. Mūsų svetainėje jau galėjote pasiskaityti apie lankytinas jo vietas bei rasti Amsterdamo žemėlapį, o dabar pateiksime Jums šiek tiek svarbios informacijos, kurios Jums gali prireikti kelionėje.

 

Pigūs skrydžiai į Amsterdamą, Olandinja

Keletas faktų apie Amsterdamą 

Daugelis turistų, keliaujantys po Europą dažniausiai nepraleidžia galimybės užsukti ir Amsterdamą, kuriam vis dar tvyrauja renesanso dvasia, tačiau nestokoja ir modernumo. Pramogų čia tikrai netrūksta, o kaip pavyzdį būtų galima pateikti pasiplaukiojimą Amsterdamo kanalais ar malonų pasivaikščiojimą istorinėmis miesto gatvėmis. Vakarai taip pat neatsilieka nuo smagaus gyvenimo ritmo: daug žmonių susirenka smagiai pasibūti su draugais bei artimaisiais jaukiose kavinėse ar susirasti naujų pažinčių naktiniuose klubuose.

Amsterdamas – kelionių bei nuotykių ištroškusių žmonių buveinė. Kaip ten, jis turi ir savotiškų minusų, pavyzdžiui, legalūs narkotikai bei nekokia reputacija garsėjantis raudonųjų žibintų kvartalas.

Amsterdamo oro uostas 

Gana savitas ir vertas dėmesio yra oro uostas, kuriame nuo 2006 metų siūlomos santuokos paslaugos, kurių metu galima susituokti be jokių ilgų ir varginančių planavimų bei vietoje nusipirkti medaus mėnesio bilietus, atitinkančius kiekvieno kišenę. Iš Amsterdamo ypač mėgstami skrydžiai į Edinburgą, Niujorką, Čikagą ar Los Andželą.

Amsterdam Airport Schiphol yra įkurtas net 3 metrai žemiau jūros lygio ir yra vienas didžiausių oro uostų Europoje. Jeigu atsižvelgiant į statistiką, tai oro uostas yra įsikūręs žemiausiai pasaulyje. Jei turėsite galimybę apsilankyti šioje įstaigoje, rasite net penkis nusileidimo ir pakilimo takus, kuriais naudojasi didesni keleiviniai lėktuvai. Mažosios aviacijos ir verslo klasės lėktuvams aptarnauti skirtas dar vienas, tik jau mažesnis takas.

Tai ne tik svarbus susisiekimo taškas su Amsterdamo miestu, bet ir kartu su visais Nyderlandais. Oro uostą galima rasti už 17,5 km nuo pačio miesto, o kelionė iki miesto centro užtrunka vos 20 minučių.

Pagrindinė oro uosto informacija

Tinklalapis http://www.schiphol.nl 

Elektroninis paštas  info@schiphol.nl

Adresas 

 Luchthaven Schiphol
Evert v/d Beekstraat 202
1118 CP Schiphol
Nederland

 Naudingos nuorodos

http://www.iamsterdam.com/en/visiting

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *