Pigūs skrydžiai į Antaliją

AntalijaLietuviams puikiai žinomas ir dažnai girdimas Antalijos miestas. Turbūt ne vienas iš Jūsų yra skridęs atostogauti būtent į šį Turkijos kurortą, išsidėsčiusį prie viduržemio jūros. Jau esame rašę apie Antaliją(http://pigiausiskrydziai.lt/antalija/), o šiame tekste kviečiame artimiau susipažinti su šio regiono kurortais bei pigių skrydžių galimybėmis į Antaliją iš Lietuvos.

 

 

Antalija: kurortų pasirinkimas bet kokiam turistui

 

Antalijos regionas garsėja savo kurortais, jų įvairumu ir galimybėmis rinktis skirtingų poreikių turistams. Pati Antalija yra vienas populiariausių Turkijos kurortų, čia galima tiek paatostogauti, tiek pasižvalgyti po istorinius objektus, senąją miesto dalį (išlikusi miesto siena, 18 amžiuje statytas mineratas, marmuriniai Adriano vartai). Jei atostogausite Antalijoje, nepraleiskite progos apsilankyti šio miesto muziejuje, kuris garsus savo archeologiniais objektais visame pasaulyje.

 

Alanija – kurortas prie Toro kalnų, kuriame gausu žalumos, čia įsikūręs garsusis balto smėlio Kleopatros paplūdimys. Šis kurortas išsiskiria savo ramuma, tyla, čia dažniausiai atvyksta poilsiauti ramybės, o ne linksmybių ir naktinio gyvenimo ištroškę turistai.

 

AntalijaKemeras – Alanijos priešingybė. Šį kurortas dažniau renkasi jaunimas, klubų bei vandens pramogų mėgėjai. Kemeras garsėja savo jachtų uostu, čia visuomet gausu buriuotojų, nardytojų ir pan.

 

Sidė – kadaise ši vietovė garsėjo gražiausiomis vergėmis. Iki šiol šiame kurorte galima pasimėgauti ne tik turistinėmis pramogomis, bet ir pasižvalgyti po buvusios gyvenvietės griuvėsius.

 

Turistai taip pat apsistoja Tekirova, Belekas ir Lara kurortuose.

Skrydžius iš Lietuvos į Antaliją daugiausia organizuoja įvairios kelionių agentūros, siūlydamos kelionių paketus su skrydžiais ir viešbučiu. Daugiausia tokių išvykų organizuoja Tez Tour. Paprastus skrydžius į Antaliją ir/arba atgal organizuoja SAS ir Air Baltic avialinijos. Perkant bilietą iš anksti arba likus kelioms dienoms, jį galima įsigyti už labai mažą – vos 300 litų kainą.

Antalijos oro uostas: http://www.aytport.com/en/index_1.asp

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *