Jūs esate čia: Pradžia // Lankytinos vietos // Pigūs skrydžiai į Bankoką

Pigūs skrydžiai į Bankoką

07 16 2012 | Komentuoti


BankokasKeliaujame į Tailandą, kuris garsėja egzotišku maistu, į jo sostinę – Bankoką. Bankokas – didžiausias miestas ne tik šioje šalyje, bet ir vienas didžiausių visame pasaulyje, čia gyvena apie 10 milijonų žmonių (17 kartų daugiau, nei antrame pagal dydį Tailando mieste – Samut Prakane). Pakeliaukime po vieną judriausių taškų pasaulyje, kuriame priskaičiuojama daugiau, nei 400 šventyklų ir vyrauja dangoraižių gausa bei susipažinkime su pigių skrydžių galimybėmis į Bankoką.

 

Bankokas – ilgiausio vardo savininkas

 Bankokas, kaip miestas, susiformavo 15 amžiuje, nors iš pradžių tai tebuvo mažas kaimelis palei upę. Tailando sostine

http://pigiausiskrydziai.lt/pigus-skrydziai-i-bankoka/ ‎Bankokas tapo 1782 metais, ši data ir laikoma šiandieninio miesto egzistavimo pradžia.

Bankokas visame pasaulyje garsėja ir kaip ilgiausio miesto pavadinimo savininkas. Tikrasis pavadinimas sudarytas iš šešiolika archajiškų žodžių, jis įtrauktas į Gineso rekordų knygą. Bankokas taip pat dar yra vadinamas Krungtep.

Lankomiausios Bankoko vietos:

  • Pačiame senamiestyje esantys Didieji karališkieji rūmai – Tailando karaliaus rezidencija nuo 18 amžiaus iki 20 amžiaus vidurio. Čia taip pat galima pamatyti karališkąją koplyčią ir rūmų šventyklą;
  • Budos šventykla – jos viduje stovi didžiausia pasaulyje auksinė Budos statula, sverianti apie penkias tonas. Manoma, kad ji pagaminta maždaug prieš 800 metų;
  • Marmuro šventykla – statyta XIX amžiaus pabaigoje iš itališko marmuro ir įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą;
  • Masažo salonų ir pramogų rajonas Patpongas;
  • Didžiausias mieste Lumphini parkas.

BankokasLankydamiesi Bankoke būtinai pakeliaukite po miestą su vietiniais taksi „Tuk tuk“, apsilankykite tailandiečių turguose, paplaukiokite įstabiais kanalais, kurių mieste – apie šimtą.

Iš vilniaus į Bankoką su vienu persėdimu Helsinkyje skraidina Finnair avialinijos.

Bankoko tarptautinis oro uostas: http://www.airportthai.co.th/ewtadmin85_aot/ewt/aot_web/main.php?filename=aot_portal.
Žymės: , , , , , ,

Rašyti komentarą


Bilietai į Londoną
Skrydžiai iš Kauno
Kelionės į Turkiją
Autorinės teisės © 2017 PigiausiSkrydziai.lt. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką PigiausiSkrydziai.lt sutikimą.