Pigūs skrydžiai į Barseloną, Ispaniją

Mūsų svetainės lankytojai jau turėjo galimybę susipažinti su Ispanijos žemėlapiu ir Ispanijos oro uostu, dabar kviečiame į pažintį su Barselona. Pateiksime svarbiausią informaciją, kuri pravers planuojantiems atostogas ar tiesiog išvyką į šį Ispanijos miestą.

 

Pigūs skrydžiai į Barseloną, Ispaniją

Svarbiausia informacija apie Barseloną

 

Jei planuojate keliauti į Ispaniją, tikrai nenusivilsite užsukę ir į Barseloną – tai vienas iš labiausiai turistų lankomų šalies miestų. Kadaise jis buvo svarbus Viduržemio jūros uostamiestis ir netgi šalies kultūros, ekonomikos ir sporto centras. Iki mūsų dienų čia išliko nuostabus senamiestis, kur galima pamatyti ne vieną istorinį pastatą, tačiau vis dėlto Barseloną labiausiai garsina XIX – XX amžiaus modernizmo stiliaus statiniai.

 

Pramogos čia – garantuotos! Barselonoje gausu restoranų, barų, karščiu ir pažintimis alsuojančių naktinių klubų, o taip pat ir saulėtas auksinis 5 km paplūdimys. Nuostabi ir nepakartojama Barselonos katedra, visada žmonių pilna viena garsiausių Ispanijos gatvių – Las Ramblas, taip pat Olimpinis kaimelis ar poilsio ir linksmybių rajonas „Montijuic“neabejotinai ilgam paliks įspūdį.

 

Barselonos oro uostas

 

Pagrindinis miesto oro uostas, El Prat Airport, yra įsikūręs tik už 12 km nuo pačio miesto ir už 3 km nuo vieno iš didžiausių ir svarbiausių jūrų uosto Viduržemio jūroje. Oro uostas laikomas pagrindiniu Katalonijos ekonomikos varikliu – kasmet jo dėka Barseloną aplanko minios lankytojų iš viso pasaulio. Pelnas, kuris gaunamas turistinio sezono metu ir netik sudaro beveik pagrindinę pajamų dalį. Geriausia bilietus į Barseloną įsigyti anksčiau, nes svarbiausiu turistams sezono metu jie gali gerokai pabrangti. Tačiau šis miestas tiek pat įdomus ir tada, kai jo gatvės ir lankytinos vietos nėra sausakimšos – pasibaigus turistiniam sezonui čia taip pat išlieka puiki galimybė puikiai praleisti laiką ir gana pigiai aplankyti nuostabų miestą.

 

Pagrindinė informacija

Terminalų skaičius 3

Tarptautinis kodas BCN

Telefonas +34 902 404 704

Elektroninis paštas bcninfofi@aena.es

Oro uosto tinklalapis www.aena.es

Nepraleiskite progos pasinaudoti paskutinių minučių pigių skrydžių akcijomis, kurių metu gausite puikią galimybę už lengvai pasiekiamą kainą praleisti nuostabų laiką su šeima ar artimaisiais.

Naudingos nuorodos

http://www.bcn.es/

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *